Zaloguj się do konta

Mikado Square Carbon Light Spin 3m cw 34

utworzono: 2012/08/17 14:37
Mahone

Square Carbon Light Spin 300 do 34g

 

Lekkie i szybkie spinningi wykonane z włókna węglowego IM-9+. Square Carbon Light Spin-y wykonaliśmy na węglowych blankach, produkowanych przy udziale nowego sposobu formowania i łączenia włókien określanego jako SQC Range. Blanki te otrzymały doskonałe uzbrojenie w postaci precyzyjnych uchwytów, korkowych rękojeści z portugalskiego korka oraz przelotek klasy sic optymalnie rozstawionych w najbardziej newralgicznych punktach blanku, wyznaczanych doświadczalnie przez naszych specjalistów. Perfekcyjny rozkład zapewnia kijom szybką akcję bez przeciążania dynamicznego blanku, płynne progresywne ugięcie oraz doskonałe parametry rzutowe. Szybka akcja umożliwia skuteczną obsługę przynęt w podanej masie wyrzutowej bez względu na to czy jest to wobler, błystka czy gumowa rybka uzbrojona w główkę jigową. Wzmacniany dolnik gwarantuje że zacięcie będzie wystarczająco mocne aby wbić hak w pysk ryby, oraz sprawnie holować nawet zawzięcie walczącą rybę. Polecane do łowienia większości drapieżników przy użyciu typowych przynęt na większości łowisk.

 

PARAMETRY:

  • długość: 300cm
  • masa: 330g
  • liczba sekcji: 2
  • długość transportowa: 155cm
  • ciężar wyrzutu: do 34g


Osobiście jestem zadowolonym użytkownikiem tego wędziska. Do tej wędki używam również kołowrotka Mikado Iron Reel 3009FD oraz plecionke Berkley 0,14 na pstrągi oraz szczupaki. Chciałem też obalić mit że mikado to trochę lepszy jaxon. Na ten sprzęcik wyłapałem już pare ładnych okazów szczupłych (80cm, 73cm, 77cm, 84cm) oraz potoki (od 40 do mojego osobistego rekordu 61cm). Nigdy nie miałem żadnych problemów z tym sprzętem. Zakupiłem go na początku tego roku i śmiało mogę powiedzieć że sprosta wymaganiom wytrawnego wędkarza który nie che wiele przeznaczyć na sprzęt (koszt wędki to ok. 160zł) jak również dla amatora.


Pozdrawiam! :)

[2012-08-17 14:37]

xeio

a co to polsat? :) [2012-08-17 15:28]

Mahone

wybacz ale nie zrozumiałęm Twojej wypowiedzi, możesz jaśniej?
[2012-08-17 15:37]