Mikado Nihonto Red Cut Diamond 270 do 17g

/ 1 odpowiedzi
Witam serdecznie. Interesuje mnie wędka Mikado Nihonto Red Cut Diamond 270 do 17g i jestem skłonny ją kupić tylko chce zasięgnąć opinii innych. Spinning ten ma być przeznaczony do połowy pstrąga jak i okonia (kleń i jaz też mile widziany). Łowic chce nie tylko na gumy lecz też na woblerki i obrotówki dlatego wersja bez wklejki. Z góry dziękuję za pomoc.
patryk1113mw

Witam. Widzę, że nikt chyba nie posiada tej wędki. To może ja coś wtrącę, ale nie konkretnie o tym modelu. Posiadam wędkę z tej samej rodziny 
Mikado Nihonto Red Cut Sapphire 270 do 30g eva na szczupaki. Wędka jest świetnie wykonana i wykończona. Wygląd wizualny super. Jest bardzo lekka. Co do łowienia, mi osobiście bardzo przypadła do gustu i sprawuje się świetnie. Jest szybkim kijem i dość sztywnym lecz pod rybą ładnie pracuje. Dobrze czuć brania. Jestem zadowolony szczególnie przy tej cenie tych wędzisk naprawdę godne polecenia z mojej strony. Co do Diamonda wydaje mi się, że gdzieś na forum pojawiła się jakaś opinia. Jak znajdę to podeślę. Myślę, że jeśli nie jest to wklejka to szybkość i sztywność wędki będzie podobna do Sapphire co pozwoli na łowienie najmniejszymi obrotówkami, małymi woblerkami, a ciężar wyrzutowy pozwoli nimi swobodnie rzucać. Nie wiem czy jednak sprawdzi się do rzutów z bardzo małymi gumkami na pstrągi, które będą dość lekkie. Zastanawia mnie też waga wędki bo przy tej samej długości moja do 30g waży 166g, a Diamond chyba 199g. Moim zdaniem poczekaj jeszcze na jakąś opinie użytkowników tej wędki. Głównie chodzi o to czy sprawdzi się do połowu tych gatunków ryb które chcesz łowić bo z wędki jako wędki powinieneś byś super zadowolony. Możesz też skoczyć do sklepu wędkarskiego i pomacać kijek osobiście. Pozdrawiam. (2018/02/06 08:51)