Mikado Almaz Match .

/ 2 odpowiedzi
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów portalu Wędkuję .pl i zarazem chciałbym podziękować za przyjęcie do rodziny wędkarskiej . Jest to mój pierwszy post więc jeżeli coś będzie nie tak to z góry przepraszam i proszę o wyrozumiałość a zarazem dobre rady żeby w przyszłości nie popełniać błędów. Chciałbym zapytać czy ktoś nie posiada na zbyciu drugiej sekcji do kijka firmy Mikado ALMAZ MATCH 3,90 c.w. 5-25g. Chętnie odkupię ponieważ podczas ostatniego wędkowania uszkodziłem tą część składu.Ewentualnie liczę i czekam na jakieś rady które pozwolą mi się nie rozstawać z moim ulubionym kijkiem.
spinningista amator


możesz spróbować skleić wędzisko. Zależy jak jest uszkodzone -jeżeli na pół to można odciąć uszkodzone części, jeden segment wsadzić w drugi i nalać kleju. Owinąć nitką z klejem i można łowić , wędka krótsza i mniej wytrzymała ale ten sposób nie zawsze jest skuteczny :) (2019/11/06 15:33)

Eryk S


najprosciej idz do sklepu gdzie sprzedaja Mikado i niech ci sciagna z serwisu albo skontaktuj sie bezposrednio z serwisem . (2019/11/06 17:21)