Zaloguj się do konta

Mikado Inazuma Flash Perch

utworzono: 2013/09/02 20:42
kamil-dembinski

Witam mam pytanie:

Zastanawiam się nad wybotem wędki mikado inazuma flash perch 240/260 tylko nw jaką długość wziąść.
Słyszałem że wersja 260 niestety jest słąbo wyważona i mocno leci ,,na pysk''. 240 jest za to ponoć OK.Słyszałem też że piankowe rękojeści potrafią się rozerwać a w korkowych może się odkleić okleina od korka. 
Czy odczuję wieklą róznice pomiędzy 260 a 240 czy jestona znikoma .
Podzielcie się swoimi przemyśleniami w komentarzach. [2018-01-07 16:09]

okoniowy_bartus

mam wersje 2,40 i mówiąc krótko, bardzo fajny kijek. przy tej długości lekki, dobrze wyważony. dobrze sprawdza się od okoni, przez szczupaki na lekko, na sandaczach kończac. co do pianki, nie ma z nią problemów. [2018-01-07 17:45]

aldente

Witaj Kamil. Posiadam Inazumę, ale model flash zander, 229 cm, 22g. Rękojeść pianka eva. Długość dla mnie idealna, i z brzegu, i z łodzi. Kupiłem ją bodaj w 2013 roku i...mogę powiedzieć, że bomba! Nie chciałem żadnej wklejanki, więc zakupiłem właśnie ten model. Szybki, lekki, akcja fast, zapas mocy. Blank przewodzi  branie  małego okonia tak, że czujesz je nawet w palcu u nogi :-) . "Holuje" bez najmniejszych problemów szczupaka 90 cm. Jeśli chodzi o wyważenie kija, to wyważasz go kołowrotkiem, przez odpowiedni dobór. Dlatego nie rozumiem stwierdzenia, że dany model jest słabo wyważony, bo leci na pysk. Każdy kij bez kołowrotka leci na pysk. Przez 5 lat intensywnego łowienia moja Inazuma znajduje się w doskonałym stanie, Przelotki, pianka...nic się nie rozerwało, ani nie urwało. Ktoś tam napisał, że pianka się rozerwała, jak się przekręciło na gwincie tę część, która mocuje stopkę kołowrotka. Trzeba sobie zdać więc sprawę z tego, że  wędka, to nie przyrząd do ćwiczeń na siłowni, tylko w miarę delikatna rzecz! Jeśli nie chcesz się bawić w  2 gramowe mikropaproszki na 2 metrach głębokości, tylko szukasz kija, którym połowisz pasiaki w każdych warunkach i na różnych głębokościach, to polecam Ci właśnie Inazumę flash zander 22g. Połamania! [2018-01-07 18:02]

kamil-dembinski

Mikado Inazuma Flash Perch 240/18 . Wybrać okładzine korkową czy pianke EVA co jest mocniejsze i bardziej wytrzymałe [2018-01-08 21:47]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia