Zaloguj się do konta

Mikado Gryphon Heavy Feeder 360

utworzono: 2013/01/27 08:37
kuba234p

Na wiosne mam zamiar kupić nowego feedera i upatrzyłem sobie takiego:

Wędka Mikado Gryphon Heavy Fedder 360

Długośc:3,60m lub 3,45m sekcje: 3+3 (szczytówki) ciężar rzutowy: do 120g
Feedera mam zamiar urzywać na średnim uciagu,i na wodach stojacych (chdozi o to żeby był uniwersalny) zależy mi na duzym cw. ponieważ nigdy nei wiadomi gdzie pojade na ryby,zawsze może być jakaś niespodzianka.zamierazm nim lowić wszystkie ryby karpiowate a szczególnie karpia i leszcza (moje ulubione ryby w lowieniu).  Bede łowił na takiej wodzie jak: -rzeka radomka -rzeka pilica-zboirnik domaniów -roznej masci stawy chodowlane -i inne żbiorniki plynące i stojące które moga sie przytrafić xD
Ryby:-Leszcz-karp (do ok.5kg)-wszystkie inne ryby karpiowate i wrazie czego drapieżniki 
CZY TEN FEEDER BĘDZIE DOBRY???
[2013-01-27 08:37]

TZANEV

Witam! fajnie że założyłeś kolego ten temat! Mieszkam w Bydgoszczy i przymierzam się do kupna FEEDERA I też mam problem!!!! tam gdzie chcę łowić jest średni i duży uciąg,będę łowił między główkami i  mam kilka  swoich typów co do feedera
Konger Medalist Feeder Big Eye Exclusive 390/120g
Mikado ULTRAVIOLET 390/120g
MIKADO CSR 390/140g  MOŻE KTOŚ SIE WYPOWIE I DORADZI!
[2013-01-27 10:40]

panterasrc

Jak feeder o mocy od 100 gr cw.to długość min.3,60 chyba że zarośnięte łowisko wymusi krótszy kij.Co do wędek które podaliście to każda z nich by mi pasowała.Sam wybierając kije chcę żeby cieszyły oko, były w miarę nowoczesne z dobrego materiału czyli węgla.Waga wędki gruntowej szczerze nie ma dla mnie aż tak wielkiego znaczenia.Weżcie pod uwagę jak te super węglówki są delikatne,zarysowanie na cieniutkim blanku znacznie go osłabia,przelotki sic świetne ale wystarczy chwila nieuwagi i sypią się jak szkło czasem przelotki podparte sa tylko jedna sotpką.Jeśli chodzi o cw.to mam pickera 2,7m.cw do 40 gr.i feedery dl.3,6 cw 120 Tengr. 3,6 cw.150 gr.i3,9m 180 gr. Ten z cw.180 gr. mi nie pasuje po prostu jakiś jest pałowaty i jest to już raczej po prostu gruntówka.120 gr. jes uniwersalny choć bardziej pasuje do rzeki niż wody stojacej,dobry do łowienia na martwa rybkę.Firmy moich wędek to jaxon eternum, mistral navigator, konger bravo, jaxon inspiral.Wszystkie poza tym cw.180 gr. uważam za dobry zakup.Łowię na Odrze koło Raciborza i na tutejszych żwirowniach PZW.
[2013-01-27 12:10]

kuba234p

nikt jeszcze się nie wypowie? [2013-01-28 13:34]

bednar14

Kuba ja od siebie polecę ci Mikado Golden Bay dla ciebie odpowiednią długością będzie 3,60 cm ten feeder jest do 140 gram wyrzutu. Na Radomkę i Domaniów będzie idealny.
[2013-01-29 09:39]

przemo1980

Tak jak kolega bednar14 zaproponuję feederka o podobnych parametrach, a mianowicie Mikado Golden Bay Feeder. W tej cenie naprawdę dobry kijek, który sprosta Twoim wymaganiom.
Też jeden z kolegów wymienił feederek Mikado z serii SCR. Ja posiadam taki ,tylko Heavy Feeder 390/150. Jest to naprawdę,mocny,solidnie wykonany kijek. Ja nim łowię w dużych rzekach,typu Narew , Wisła i spokojnie radzi sobie z koszykami 120g + zanęta.
[2013-01-29 11:10]

bednar14

Sprawdź Kuba pocztę mam nadzieję że pomogłem ;-)
[2013-01-29 21:29]

kuba234p

Tak piotrze pomogłes ,wszyscy koledzy pomogli wiecie co prawdopodobnie zdecyduję sie na MIKADO GOLDEN BAY'A. wiec 
TEMAT DO ZAMKNIĘCIA [2013-01-29 22:54]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia