Miętus -łowiska na Mazowszu

/ 6 odpowiedzi
Cześć,
Gdzie wybrać się na miętusa w mazowieckim (najlepiej okolice Wyszkowa, ew. Siedlec). Czytałem gdzieś na forum, że w rzece Muchawce ktoś poławiał. Czy zasadzić się na niego w dołkach, szerszych rozlewiskach czy w nurcie głębszym?

Pozdrawiam
saviano
sopelek

wyszków rzeka bog raczej rzadko spotkac tam mietuska ;]  (rodowity wyszkowianin) (2013/05/05 19:53)

kazik-kz2

Ja słyszałem o rzece Orzyc i Pełta - na bank były tam miętusy ale jakieś  30 lat temu:)
Osobiście na Orzycu byłem  4 lata temu jesienią na miętusach ale niestety nic nie złowiłem.
Nigdy nie łowiłem na Liwcu (Twoje okolice), ale często w okolicach tej rzeczki przejeżdżam - bardzo przypomina mi rzekę Orzyc, także może tam warto spróbować?
Wydaje się że to rzeka miejscami stwarza idealne warunki dla miętusa. (2013/05/05 20:13)

Spawciu

na pełciesezon temu łapałem tylko okonki 15cm ... bez szału , może kiedyś cos tam byllo (2013/05/05 21:25)

bojanek123

Zbliża się sezon na mietusa , czy ktoś doradzi gdzie go szukać w Warszawskiej Wiśle i okolicach, (2017/10/06 11:25)

bojanek123

witam czy ktoś doradzi gdzie szukać mietusa w warszawskiej wisle i okolicach (2017/10/06 11:32)

Wedkuje.pl poleca

Aplikacja