Mietków wybór miejsca na sandacza.

/ 37 odpowiedzi / 2 zdjęć
dvddvdkamil

Okoń na Mietkowie ma wymiar 18 cm. Nie mam oczu prześwietlających zielone wody Mietkowa , ale w tym sezonie często tam jestem  i najprawdopodobniejsza jest teza, że sandacza niestety ale jest bardzo mało. W zbiorniku będącym niegdyś sandaczowym eldorado dominują teraz szczupaki około wymiarowe i boleń znacznie większych rozmiarów.

Pirs jest to inaczej cypel , czyli charakterystyczna wybiegające  w głąb zbiornika  jakby molo , od strony barek jest duży spad do około 6 metrów i jest tam kamienisty nasyp który widać na zdjęciu które zaraz wstawie. To właśnie z tego miejsca łowiło się wcześniej sporo sandacza z brzegu. (2011/07/19 11:09)

dvddvdkamil

Wstawiam zdjęciu z pirsu.Pirs ten znajduję się oczywiście od strony wsi Borzygniew. Odnośnie stanu wody to puki co nie ma się czego obawiać. Wczoraj wieczorem poziom przy zaporze wynosił około 11 metrów i upust idzie tylko jedną śluzą na około 60% mocy.Wiec jeszcze nie czas sądu ostatecznego..

[IMG]http://i54.tinypic.com/pobid.jpg[/IMG] (2011/07/19 11:19)

dvddvdkamil

Wybaczcie ale nie wiem czemu na to forum nie mogę wstawić zdjęcia... (2011/07/19 11:23)

Strzegom

Nocny sandacz na spininng z pirsu.Szkoda ze to juz historia uwielbiałem to miejsce (2011/07/19 12:52)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Strzegom

Prosze nie sugerowac sie datą na zdjeciu wtedy jeszcze nie opanowalem ustawiania daty w aparacie. (2011/07/19 12:54)

Strzegom

To na szczycie pirsu w zeszłym sezonie (2011/07/19 12:57)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

rudyorm

Witam kolegów.Miałbym prosbe o informacje jak wyglada brzeg od strony przepompowni w Imbramowicach.Z wysepek da sie jeszcze połowić czy wody jest juz za mało?Pozdrawiam i połamania kija..:) (2011/07/19 16:24)

andrzej87

no no pozazdroscic takiego sandacza kolego, ja bede jechal tez w okolice pirsu, a mam pytanie szczupak z gruntu bierze na mietkowie? (2011/07/19 20:50)

andrzej87

no no pozazdroscic takiego sandacza kolego, ja bede jechal tez w okolice pirsu, a mam pytanie szczupak z gruntu bierze na mietkowie? (2011/07/19 20:50)

andrzej87

kolego a mozesz mi wyslac zdjecie  okolic tego pirsu na email? moj adres andrzej.jam87@wp.pl
Z gory dziekuje (2011/07/19 21:02)

Pavlo121

Witam! Mogłby ktoś powiedzieć jaki jest obecny stan wody na zbiorniku. Oraz mam jeszcze takie pytanie czy opłaca się wybrać na wędkowanie z łodzi czy z brzegu? Jeśli to pierwsze to czy ktoś ma sprawdzona wypożyczalnie i jakieś ciekawe miejscówki? Z góry dziękuje. Pozdrawiam Paweł (2011/08/01 23:32)