Mięsiarze - opinie

/ 300 odpowiedzi / 4 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

mulak1

Temat faktycznie, idiotyczny, kretyński  i chory. .Panowie,  mięsiarza wymyślili tacy wędkarze i działacze  , którzy nie mają czasu jechać na ryby a zazdroszczą innym,   że mają czas  i nieraz coś złapią i zabiorom  do domu ,{a co nie wolno, zabrać ryby z łowiska}----Ale pisać o pierdołach to Panowie macie czas..Współczuję i Pozdrawiam wszystkich, którzy nie mają czasu na wyjazd na ryby ..............Mulak1. (2014/02/08 10:47)

użytkownik16322

Temat szeroki jak Narew w okolicach Nowego Dworu Mazowieckiego , ba nawet więcej jak Wisła w Tczewie.A może by tak kto pracę magisterską napisał np. Wpływ mięsiarstwa na populację Leszcza w dolnym biegu Narwi.Prawda jest prosta jak przysłowiowy świński ogon. Albo ma się trochę tej ,,wędkarskiej kultury " albo nie. Są ludzie którzy z pazerności g...no z pod d...y by zeżarli. Wielokrotnie wracałem o tkzw. kiju. Cierpliwie znosiłem głupawe zaczepki niedzielnych wędkarzy . Bo łon pojedzie na ,,łowisko " i tam nałapie karpi bez liku . Życie nie znosi wszelkich ekstermizmów od złap i wypuść po tony ryb w siatce. Na tym kończę bo ryby czekają.
Julian.
Ps. A czy złapię i puszczę albo wezmę do domu to jest już moja sprawa abym tylko regulaminu nie przekroczył i to już g....no kogo obchodzi (2014/02/08 11:41)

tonyrebeliant1

Moją Eleonorę wypuscilem 5 lat temu. Miala 115cm dlugosci i minimum 15kg wagi. Ikrzak ,samicagrubsza ode mnie.. Wróciłem na łowisko rok temu,ryba byla już martwa.... Mam  nadzieje, że nie była to moja  Eleonora.....Nie ważne kto ją zabił... Płakałem.... (2014/02/08 11:54)

mulak1

Moją Eleonorę wypuscilem 5 lat temu. Miala 115cm dlugosci i minimum 15kg wagi. Ikrzak ,samicagrubsza ode mnie.. Wróciłem na łowisko rok temu,ryba byla już martwa.... Mam  nadzieje, że nie była to moja  Eleonora.....Nie ważne kto ją zabił... Płakałem....

Współczuję Panu Eleonory i pozdrawiam .......Mulak1 (2014/02/08 12:06)

tonyrebeliant1

Moją Eleonorę zabił....Ktoś z Jugosławii.....Kiedy przeszedlem nad wode byla juz martwa... (2014/02/08 12:10)

mulak1

Temat szeroki jak Narew w okolicach Nowego Dworu Mazowieckiego , ba nawet więcej jak Wisła w Tczewie.A może by tak kto pracę magisterską napisał np. Wpływ mięsiarstwa na populację Leszcza w dolnym biegu Narwi.Prawda jest prosta jak przysłowiowy świński ogon. Albo ma się trochę tej ,,wędkarskiej kultury " albo nie. Są ludzie którzy z pazerności g...no z pod d...y by zeżarli. Wielokrotnie wracałem o tkzw. kiju. Cierpliwie znosiłem głupawe zaczepki niedzielnych wędkarzy . Bo łon pojedzie na ,,łowisko " i tam nałapie karpi bez liku . Życie nie znosi wszelkich ekstermizmów od złap i wypuść po tony ryb w siatce. Na tym kończę bo ryby czekają.
Julian.
Ps. A czy złapię i puszczę albo wezmę do domu to jest już moja sprawa abym tylko regulaminu nie przekroczył i to już g....no kogo obchodzi

Super opis i to prawda,pozdrawiam         Mulak1 (2014/02/08 12:20)

mulak1

Moją Eleonorę zabił....Ktoś z Jugosławii.....Kiedy przeszedlem nad wode byla juz martwa...

Panie Tomku ale zapomniał pan dopisać ,że ten co zaszlachtował biedną  Eleonorę był mięsiarzem z Jugosławii       Mulak1           (2014/02/08 12:30)

użytkownik158065

to mam tez rozumiec ze mysliwi to tez miesiarze bo zabijaja?

Tych to już w ogóle nie potrafię zrozumieć :) (2014/02/08 12:52)

irek23

Może porostu mięsiarz to lepszy wędkarz od Pana ubranego w kurtkę za 300zł,stasującego dzokersa i zanęt po 40zł za kg. To po prostu boli jak facet na teleskop za 15zł i kołowrotek za 20zł potrafi wyciągać ładne rybki. Och Ci mięsiarze straszni (2014/02/08 13:14)

mario84

Dodam coś od siebie
miejmy UMIAR
pozdro (2014/02/08 14:35)

zbynio 33

Dodam coś od siebie
miejmy UMIAR
pozdro

zgadzam się z Kolegą. (2014/02/08 21:48)

zbynio 33

Tych to już w ogóle nie potrafię zrozumieć :)

czego i kogo Piotrek nie potrafisz zrozumieć :)? (2014/02/08 21:51)

użytkownik144510

Myśliwy widzi co zabija (zanim strzeli). Wędkarz jest trochę mniej humanitarny bo troszeczkę męczy 'zwierzynę' zanim ją wypuści... Mięsiarz to kłusol i tyle...a o tym nie chce mi się pisac. Bardziej nurtuje mnie,kiedy w końcu co nie którzy zauważa,że wędkarstwo to nie jest sport!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wyobrażacie sobie sportowego myśliwego???  ...bo ja nie!  (2014/02/08 22:19)

daro22

Panowie może ekrany Waszych komputerow zamiencie na spławiki,zylki,sygnalizatory,co tam tylko chcecie.Zacznijcie lowic i postepowac według własnego mniemania.Ryby zabierajcie czy wypuszczajcie,oby tylko wszystko się odbylo zgodnie z regulaminem.Prawdziwy wędkarz ma swój regulamin polowu,dużo surowszy niż niż ten którego mamy przestrzegać..Glowa boli od czytania wpisow niektórych osob w tym temacie..Blagam,spakujcie się i jedzcie na ryby...zapomnijcie co to komputer i temat ''miesiarze''na wedkuje.pl.......Wielu bran zycze;-) (2014/02/08 22:50)

użytkownik144510

Prawdziwy wędkarz ma swój regulamin polowu,dużo surowszy niż niż ten którego mamy przestrzegać.

Pomimo mojej amatorszczyzny jestem prawdziwym wędkarzem!  ;)
           ....dobre słowa Daro22 (2014/02/08 23:01)

użytkownik158065

czego i kogo Piotrek nie potrafisz zrozumieć :)?

Myśliwych. (2014/02/08 23:36)

daro22

Myśliwych.

Ja tez nie do końca rozumie ale szanuje.,Nas kreci polowanie,branie ryby i wyholowanie  zdobyczy na brzeg,My potem decydujemy o zyciu lub śmierci ryby.Mysliwi tez ''zanacaja''ale z mysla aby od razu zabic,jak tylko zwierz się pojawi.W zasadzie chodzi prawie o to samo bo o mieso,ale my mamy zawsze jakiś tam wybor,oni nie...zabijają.Ich hobby i ich sprawa...Osobiscie jestem zwolennikiem kotletow schabowych i raczej nie zastanawiam się skad one się wziely,najprościej mowiac jestem mięsiarzem;-) (2014/02/09 00:26)

zbynio 33

Myśliwych.

zgadzam się jeśli chodzi o zabijanie dla przyjemności, tego też nie potrafię pojąć. jeśli chodzi o zabijanie, żeby utrzymać zdrową populację zwierzyny itd., czy z głodu to akurat rozumie. można by to odnieść do wedkarstwa tylko najgorzej jak ktoś jest cały czas głodny i wytłucz wszystko. nie traktuje wędkarstwa jako hobby tylko sposób na zysk itd.. (2014/02/09 09:41)

użytkownik158065

Myśliwych.

zgadzam się jeśli chodzi o zabijanie dla przyjemności, tego też nie potrafię pojąć. jeśli chodzi o zabijanie, żeby utrzymać zdrową populację zwierzyny itd., czy z głodu to akurat rozumie. można by to odnieść do wedkarstwa tylko najgorzej jak ktoś jest cały czas głodny i wytłucz wszystko. nie traktuje wędkarstwa jako hobby tylko sposób na zysk itd..

Zbyszek masz rację  potrzebna jest selekcja, potrzebne jest zabijanie np. chorych czy zle rokujących  zwierząt, rozumie też jak polowało się od wieków dla pozyskania pożywienia ale ostatnio rozmawiałem z kilkoma myśliwymi i powiem Ci szok jakie maja podejscie, widac ewidentnie ze sprawia im przyjemnosc  zabijanie pięknych zwierząt, sorry ale ja tego nie kminie. (2014/02/09 13:36)

roman76

tylko koledzy najpierw się dowiedzcie ile ci myśliwi robią dla zwierząt dobrego w ciągu roku , nie wspominając nawet o zimie ,a teraz zadajcie sobie pytanie ilę wy robicie dla jezior,rzek i ryb w ciągu roku ,a potem ich oceniajcie ,sam nie jestem myśliwym ale mam wielu kolegów wśród nich ,i dlatego wiem co piszę ,ja akurat osobiście mam do niech wielki szacunek (2014/02/09 13:50)

Jakub Woś

Widzę że niektórzy poruszają temat myślistwa nie mając o tym zielonego pojęcia. Myślicie że te wszystkie sarny i dziki które biegają po lasach i łąkach to skąd się wzięły? Większość została wypuszczona przez koła łowieckie. Myśliwi całą zimę dokarmiają zwierzęta robiąc paśniki. Myślicie że bażanty do których strzelają to takie nasze piękne ptaki? Nie to sprowadzony z azji obcy gatunek który niemal wyparł nasze gatunki takie jak kuropatwa czy przepiórka (2014/02/09 13:59)

użytkownik158065

tylko koledzy najpierw się dowiedzcie ile ci myśliwi robią dla zwierząt dobrego w ciągu roku , nie wspominając nawet o zimie ,a teraz zadajcie sobie pytanie ilę wy robicie dla jezior,rzek i ryb w ciągu roku ,a potem ich oceniajcie ,sam nie jestem myśliwym ale mam wielu kolegów wśród nich ,i dlatego wiem co piszę ,ja akurat osobiście mam do niech wielki szacunek

kolego nie musimy sie dowiadywac  :))) przynajmniej ja wiem co mysliwi robia dla zwierząt, masz racje wedkarze powinni brac z tego przykład, za to ich szanuje  ale nie zmienia to faktu ze nie rozumie ..... choć też pewnie nie wszyscy są  tacy, podejrzewam ze z myśliwymi jest pewnie tak jak z wedkarzami, różnią się od siebie w pewnych sprawach  :)) Chcę też napisać że jesli chodzi o wedkarstwo to nie mam sobie nic do zarzuceni, sorry ze troche mało skromnie ale jestem przekonany że jeśli wszyscy by mieli takie podejście do wędkowania to było by dobrze.
(2014/02/09 14:12)