Miejscówki w porcie Gdynia

/ 3 odpowiedzi
Po sezonie - zostały porty morskie - szukam miejscówki Gdynia albo okolice, tak z nabrzeża z 3 godziny moczenia - jakiś spławik, grunt no może trochę spiningu z dala od tłumów na Skwerze Kościuszki - podziękuję za wskazanie :)
1chmiel1

Molo w Gdyni Orłowie (2013/10/23 09:59)

mariuszgdy

Polecam nabrzeże pilotowe,znajduje się obok kapitanatu portu. (2013/11/06 14:11)

Raiz3n

Tez sie podłącze do tematu, co kilka weekendów wioze moją piękną na uczelnie, jak ma krótko zajęcia. Zabieram ze sobą wędki i zamiast czekać pod uczelnią ide machać kijem. Najpierw próbowałem szczęscia na skwerze, główka 25g i kopyto ok 8cm i nic. Potem kilka razy z takim samym zestawem udałem sie na nabrzeże pilotowe, mimo zmieniania przynęt i sposobu prowadzenia wynik taki sam. Kolejne kilka razy chodziłem do jachtowego obok skwerku, tym razem z lekkim spinningeim, boczny trok i paprochy, tez nic sie nie udalo zlowic. Moze jest na forum ktos z okolic i podzieliłby sie wiedzą albo chociaż naprowadził jakich technik i sprzętu używac zeby złowić cokolwiek w gdyni? Na pilotowym kilka razy widzialem wędkarzy uzbrojonych w zestawy gruntowe ale oni chyba czaili sie na flądre. Gdzie i jak moge złowić w gdyni jakiegoś okonka, moze malego dorsza albo sandacza? Powinienem przejść na zestaw gruntowy z robakiem albo szprotką, może spławik, tylko gdzie? (2015/03/28 08:53)