Zaloguj się do konta

Miejscówki na Odrze we Wrocławiu

utworzono: 2012/03/31 10:51
krisstoff77

Witam wszystkich kolegów wędkarzy Czy skubie rybka już na rzece w pieknym wrocławiu i na jakich miejscówkach  Czy warto sie wybrac już co by nie wrócić o pustym kiju che che
[2012-03-31 10:51]

bjpol

Wczoraj byłem z woblerkiem w okolicach Janówka - ujście Bystrzycy, spotkałem trzech wędkarzy (dwóch łowiło z gruntu, jeden na tyczkę), ale tak jak ja nie mieli nawet brania :( [2012-03-31 12:15]

danon1973

Witam
Ja na rybach w tym sezonie byłem tak:
10.03 - oława - 0 brań
17.03 - Odra koło trestna - 0 brań
24.03 - Odra koło trestna - 0 brań... ale zapomniałem robaków i łowiłem tylko na kukurydzę, ale ryba chodziła.
26.03 - Stara Odra we Wroclawiu - branie za braniem płocie i leszcze głównie. Nawet nie liczyłem ile tego było, ryby od razu do wody trafiały. Średnio, co ok 5 minut branie miałem. Był też karaś 1,1 kg... jedyna ryba którą zabrałem.
Dokładnego miejsca zdradzić nie mogę, bo miejsce to zdradził znajomy, który zawsze tam wędkuje, tylko tam. I efekty zawsze ma i to bardzo obfite. Akurat szykowałem się dzień wcześniej na ryby i nie wiedziałem gdzie pojechać i on doradził mi to swoje miejsce. Powiedział, że na pewno z tego miejsca o pustym kiju nie wrócę i miał rację :).
Mogę powiedzieć tylko tyle, że miejsce to było na odcinku Starej Odry we Wrocławiu.
Od starych wędkarzy słyszałem kiedyś, że ryba dobrze bierze.... no właśnie, jeśli ktoś to samo kiedyś słyszał, co ja to będzie wiedział jakie to miejsce :)... tylko nie wiem, ile w tych opowieściach jest prawdy... może akurat wtedy, co byłem ryba ogólnie dobrze brała i miejsce miało małe znaczenie?
W każdym razie to była stara odra... woda jeszcze wtedy płynęła, nie wiem jak jest teraz.
Pozdrawiam i połamania :)
[2012-03-31 12:50]

SNAJPEROO7

polecam miejsca poniżej oraz powyżej rury okolice powyżej zoo na granicy nurtów łowić trzeba w klatce i machać na napływ główki lub tuż przed nią
Przynęta pinka lub biały
[2012-03-31 13:41]