Zaloguj się do konta

Miejscówki w okolicach Warszawy

utworzono: 2010/08/18 18:16
fikander

Czy może któryś z kolegów zdradzi jakąś fajną miejscówkę na rekreacyjne połapanie weekendowe, bez nastawiania się na rekordy :) w okolicach stolicy ??

Pozdrawiam R

[2010-08-18 18:16]

3marcin3

a jaką technikę wędkowania preferujesz? i jakie wody? [2010-08-18 18:25]

kjb33

Witam.
Wejdź na głównej stronie (po lewej) znajdziesz najlepsze łowiska klikasz i szukasz łowiska okręgu PZW Mazowieckiego tam masz wszystko opisane wraz z mapkami gdzie dane łowisko się znajduje i jak dojechać. Pozdrawiam.
[2010-08-18 22:54]

fikander

a jaką technikę wędkowania preferujesz? i jakie wody?

[2010-08-19 17:16]

fikander

No chciałbym "pospacerować" ze spiningiem, może jakis jesienny szczupaczek się trafi :) [2010-08-19 17:17]

kjb33

Na szczupłego polecam bliżej mostu Siekierkowskiego raczej z łódki lub stawy za Jankami lub jeziorka w okolice Dziekanowa lub Zalew Zegrzyński. Wisła po całej długości z tego co sam obmacałem od ZOO, mostu Śląsko-Dąbrowskiego , Wał Medzeszyński w stronę Józefowa na sandałka, sumka ,brzana ,okonia. To jeżeli chodzi o spining.

Pozdr. i połamania.

[2010-08-20 08:48]

Moddy

Ja spróbuję nad Wisłą jutro rano, woda wysoka, mam nadzieję, że trochę opadnie...
Byłem dziś w Halinowie na prywatnym stawie. Brak drapieżników, ale z karpiami można się pobawić. Cena 35 za godzinę, 28 zł. za dzień. Czynne od 6 do 20, oprócz poniedziałków.
Yo!
[2010-08-21 21:47]

TomN83

Starorzecze bugu między Kuligowem, a Stasiopolem. Ostatnio połapałem ładnych karasi, wiosną leszczyki i mój rekord karasia 0,5 kg. Na jesieni zawsze od strony Czarnowa okonie takie do 30cm i ogólnie sporo szczupaka niestety bez rekordów. Obecnie łowie na Zalewie i tam oprócz dzisiejszej nocy rewelacja. Pełno leszcza, cztery sandacze , dwa sumi, jeden był by rekord mój, gdyby dał się wycholować. Zniknął w chabaziach. Ale kołowrotek stawał dęba, robił co chciał. Ogólnie polecam [2010-08-21 23:06]

FanAtyk

Mam raczej niewielka wiedzę, ale postaram się pomóc na tyle na ile mogę :) Na spacerek ze spiningiem polecam się udać nad kanałek żerański (nie trzeba nawet samochodu by się tam dostać) do Nieporętu i iść łowiąc w kierunku Warszawy (sporo małego szczupaka i dużo okonia i rapy ale nie znam takich co by je skutecznie łapali). No i oczywiście Wisłę. Z wód stojących podobno jeziorko wilanowskie jest dość rybne.
[2010-08-24 22:15]

fikander

A czy ryba z Wisły za Warszawą wogóle nadaje się do spożycia, bo sport sportem, a czasami chciałoby się świerzynki pojeść:) Przed Warszawą na wysokości Konstancina Wisła jest czysta, ale czy po przepłynięciu przez stolicę jeszcze taka pozostaje ..... ? [2010-08-24 22:31]

TomN83

gzie na tym kanale, bo od strony Nieporętu przez rok udało mi się na spining wyjąć leszcz 2,5km za płetwe grzbietową. Tak na marginesie myślałem na początku, że ryba życia oczywiście nie muszę pisać na co. (mepps srebrny long nr 2 moja ulubiona przynęta) [2010-08-24 22:34]

TomN83

nadaje się choć nigdy nie brałem woda jest tak samo czysta jak w konstancinie [2010-08-24 22:35]