Zaloguj się do konta

Miejscówki na dolnym ślosku

utworzono: 2010/08/10 14:36
norka

Witam mam pytanie znacie we wroclawiu lub na dolnym slasku jakies fajne miejscuwki zeby polowic rybki np; nad
odra,inna rzeka lub jeziorem z gory dzieki i pozdrawiam
[2010-08-10 14:36]

norka

widac nik nie wie bede musial jechac w niespraw3dzone miejsca
[2010-08-10 18:17]

Koledzy z dolnego śląska, pewnie znają tylko na dolnym śląsku miejscówki...... [2010-08-10 19:49]

robertxxx62

Witam !
Blisko Wrocławia to ciężko mi powiedzieć o fajnych miejscówkach , bo jedyne co znam to Mietków , ale ostatnio dużo wędkarzy narzeka na brak brań , sam byłem tam dwa tygodnie temu i tylko dwa leszcze udało mi się złapać w nocy . Ja mieszkam w kotlinie kłodzkiej , tam bliskie miejscówki jakie mogę polecić to , Pilce fajne stawy dużo ciekawych miejsc do rozbicia namiotu , z rybą to jak wszędzie trzeba trafić na brania , ale każdy znajdzie tu cos dla siebie od białej ryby po drapieżnika , Kozielno , Topola , Byczeń , też fajne miejsca do wędkowania . To tyle co do miejsc blisko mojego miejsca zamieszkania. Pozdrawiam i połamania kija !!!
[2010-08-10 20:43]

norka

dzieki za podpowiedz i licze od kolegow wedkarzy wioecej miejscowek
Pozdrawiam...
[2010-08-10 21:09]

Bromar

Pewnie za chwilę ktoś na mnie naskoczy że pouczam czy coś w tym stylu.
Kolego norka zacznij zwracać uwagę na to jak piszesz, naprawdę ciężko się czyta takie teksty, a wielu kolegów traktuje taki styl pisowni (bez kontrolowania co się klepnęło po klawiszach) za brak szacunku do potencjalnych czytających a co za tym idzie ignorują taki posty.

Pozdrawiam serdecznie i bez urazy.
[2010-08-10 22:39]

norka

Dobrze spróbuje poprawić swoją pisownię.
I nie czuje urazy do ciebie lecz przeciwnie dziękuje ci za to,że zwróciłeś mi uwagę.
Pozdrawiam...
[2010-08-11 09:11]

I nie czuje urazy do ciebie lecz przeciwnie dziękuje ci za to,że zwróciłeś mi uwagę.
Pozdrawiam...

Jestem totalnie w szoku i BARDZO mile zaskoczony Twoją odpowiedzią koledze @Bromar'owi. Zazwyczaj odpowiedzi na takie prośby kończą sie obrażaniem i wyzwiskami, mimo, że służą porozumiewaniu sie między nami wędkarzami. No kolego, jesteś naprawdę w porządku.  

[2010-08-11 12:00]

Bromar

Pozdrawiam...

Witam Kolegę. Muszę przyznać że tak jak i mój przedmówca jestem pozytywnie zaskoczony, bo naprawdę spodziewałem się że sobie poczytam jaki to ja jestem. Ty co napisałeś Kolego norka
 już po moim poście normalnie mnie prawie zwaliło z nóg, chwała Ci kolego że potrafisz przyjąć uwagi pod Twoim adresem bo dziś to rzadkość.

Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę miłego dnia.
[2010-08-11 14:53]

Bromar

Witam mam pytanie znacie we wroclawiu lub na dolnym slasku jakies fajne miejscuwki zeby polowic rybki np; nad
odra,inna rzeka lub jeziorem z gory dzieki i pozdrawiam

Kolego jeśli jeszcze nie znasz to to polecam Ci zalew koło Prężyc zwłaszcza że lubisz metodę gruntową, tam prawie zawsze jest wietrznie co za tym idzie jest fala i ze spławikiem jest tam trochę ciężko. Ryba jest tam praktycznie każda i to dość pokaźnych rozmiarów. Jest dużo
miejsca więc i z namiotem można sobie wyskoczyć.

Ja osobiście często łowię w Wilczynie Leśnym i sobie chwalę, co do ryby to jest tam praktycznie wszystko, a i trafiają się Amury,Karpie i sumy z dwucyfrowym wynikiem. ( zdjęcia łowiska w mojej galerii )

Co do Odry to polecam kanały we Wrocławiu z wodą stojącą jak i zimowisko barek na Osobowicach  i zatokę remontową przy moście Milenijnym.

Ostatnio podobno zaczyna się coś dziać na stawie w Zajączkowie.
Jak coś sobie jeszcze przypomnę bo lata już nie te i po pamięć to do apteki lecę, to napiszę.
[2010-08-11 15:14]

tomidoris

Pozdrawiam...

Jestem totalnie w szoku i BARDZO mile zaskoczony Twoją odpowiedzią koledze @Bromar'owi. Zazwyczaj odpowiedzi na takie prośby kończą sie obrażaniem i wyzwiskami, mimo, że służą porozumiewaniu sie między nami wędkarzami. No kolego, jesteś naprawdę w porządku.  

zgadzam sie z wami koledzy,takie odp. sluza tylko dobremu porozumiewaniu sie miedzy nami wedkarzami.ciesze sie ze sa ludzie ktorzy potrafia przyjac na klate kazde zdanie portalowicza,w koncu od tego tu jestesmy?takich ludzi wiecej i coraz wiecej...pozdro dla milych wedkarzy:). [2010-08-11 16:46]

norka

Bardzo wam dziękuje koledzy wędkarze za mile odpowiedzi.
Kolego Bromar dziekuje ci za podpowiedzi a co do wilczyna to wlasnie się tam wybieram ale oczywiście nie sam bo jestem dość młodym wędkarzem (13 lat)wiec może sie tam spotkamy.

Pozdrawiam i życze połamania kija.
[2010-08-11 16:59]

przemi4

A może staw w Szklarnii?
Poczytaj sobie o nim na moim blogu.
Drobnicy masa i czasem coś większego z wody też wyjdzie
[2010-08-11 17:56]

Bromar

A może staw w Szklarnii?
Poczytaj sobie o nim na moim blogu.
Drobnicy masa i czasem coś większego z wody też wyjdzie

Witam Kolegę.
Podejrzewam że miejsce ciekawe a i ładnie się prezentuje ( zdjęcia widziałem ) tylko tak na wypad na parę godzin to trochę daleko od Wrocławia. Kto wie może kiedyś się skuszę :)
[2010-08-11 18:09]

tomidoris

Kolego Bromar dziekuje ci za podpowiedzi a co do wilczyna to wlasnie się tam wybieram ale oczywiście nie sam bo jestem dość młodym wędkarzem (13 lat)wiec może sie tam spotkamy.

13 lat ale podejscie do sprawy jak nie jeden dojrzaly portalowicz.chylę czola.pzdr. [2010-08-11 21:10]

Ja osobiście , kontynuując swoje zaskoczenie Twoją kulturą osobistą i nienaganną ortografią jak na Twój wiek, gratuluję przede wszystkim Twoim rodzicom takiego syna. Trzymaj tak dalej, a napewno zyskasz wielu przychylnych Ci kolegów wędkarzy i nie tylko. I jeszcze jedna rada dla Ciebie, jako młodego wędkarza. Pamiętaj, że z wodą nie ma żartów i na wodę nie ma "kozaka". Piszę to jako ratownik i wędkarz odrzański, ponieważ będziesz łowił zapewne w Odrze, a ta rzeka szczególnie lubi brać często "podatki" . Więc uważaj i połam kije na taaaaaakich rybach. 

[2010-08-12 10:10]

Roger 1

Witam.
Czy byliście ostatnio w Wilczynie Leśnym.
Planuje jechać gdzieś w sobotę i nie wiem czy wybrać się na Wilczyn czy na Barki (odra) czy może do Mietkowa. Zabieram kolegę, który chce łowić rybki, choć tak jak ja ich nie zjada :) Troszkę musi się poduczyć i miło by mi było gdybyśmy coś mieli na haku. Po urlopie nie miałem nawet chwili na łowienie więc wolę się dopytać jak się sprawy mają :)

Pozdrawiam 

[2010-08-18 17:15]

780528

Witam kolegę z koła! W Wilczynie bywałem nie raz i zawsze z powodzeniem  lubię tam łapać z pomostu oczywiście z gruntu ale i tez na spławik.W samym wrocku często jestem nad odrą w wielu miejscach.Na barkach możesz też spróbować ale są jeszcze stare zimowiska barek koło starej jednostki wojskowej dojazd od osobowic przez las.Jest wiele miejscówek nad starą odrą od zoo do samych osobowic.Kanały żeglowne i powodziowe duże pole do popisu.Natomiast Mietków jeśli trafisz na pogodę to ok a jeśli nie to zbyt duża fala uniemożliwia normalne łowienie.Żwirownia w Proszkowicach niedaleko Mietkowa różne gatunki ryb występują można połowić z gruntu i na spławik.Więc spróbuj Kolego szczęścia i powodzenia w połowach!
[2010-08-18 18:59]

norka

Witam wszystkich ponownie chciałbym znowu poruszyć ten temat bowiem potrzebuje znaleźć dobrego stawu komercyjnego k.Wrocławia maks 30 min.Wiem wielu kolegów podpowie mi W.Leśny wiem bylem łowiłem i złowiłem;).Lecz teraz szukam nowego łowiska nad którym można połapać na grunt karpie lub inne rybki.Więc prosze was o wskazanie lub doradzenie dobrego miejsc.
Pozdrawiam...
[2010-10-10 21:06]

arekde

Hmmmmmmmmm nie wiem co podziwiać i wychwalać w koledze "norka".

To, że rozumie uwagi i stara się być lepszym....to powinno być normale a nie wychwalane pod niebiosa. Oczywiście....jeśli "przyłożymy" tego młodego człowieka do np krapiotr69 nie przyjmujacego żadnej uwagi, uważajacego się za mistrza wszystkich mistrzów, obrażającego się na najmniejszy nawet przejaw konstruktywnej krytyki i reagującego wulgaryzmami to faktycznie mamy bardzo młodego, zdolego adepta sztuki wędkowania ;-)

pozdrawiam

[2010-10-10 21:21]

norka

Witam a co do tych stawow komercyjnych k.Wrocławia to dalej prosze o pomoc w ich odszukaniu ale slyszalem cos o Stawy Pilce można prosić o jakąś pomoc co do tych stawów i czy tam trzeba posiadać kartę wędkarską
[2010-10-11 16:08]

robertxxx62

Witam a co do tych stawow komercyjnych k.Wrocławia to dalej prosze o pomoc w ich odszukaniu ale slyszalem cos o Stawy Pilce można prosić o jakąś pomoc co do tych stawów i czy tam trzeba posiadać kartę wędkarską

Witam !!! Oczywiście na tych stawach musisz posiadać kartę i składki , są to stawy PZW .
Bardzo polecam są  fajne  do wędkowania !
[2010-10-11 18:02]