Miejscówka na Zalewie Czorsztyńskim

/ 32 odpowiedzi
cierpliwy1

Polecam miejscowość Mizerna dojazd dobry, ulicą w stronę zalewu i za mostkiem w lewo jest zatoka,ewentualnie za mostkiem cały czas prosto prawie do samej wody. (2014/01/04 19:26)

Misiek22

Będzie lód mówię Wam kwestia do miesiąca czasu juz za dwa tygodnie zapowiadaja ochlodzenie a na koniec miesiąca mrozy po -15 stopni. Więc będzie sie działo.

Mam przeczucie ,że się niestety powtórzy sytuacja sprzed roku ,że śnieg będzie do kwietnia a nawet jego połowy. A co gorsze (choć tez nie do końca i trochę za wcześnie ) stawiam na strasznie mokre lato w tym roku.
Rozumiem , kurcze o tym dojściu ze stacji wiele słyszałem , ale nigdy nie spotkałem się z nim. Te dwa parkingi też muszę obadać jeszcze przed sezonem bo często jeździłem w tamte okolice ale nie kojarzę nich .
Rok temu (albo dwa znajomy uparł sie i pojechał na lód do Flasztyna zanim zrobił dojazd i miejsce postojowe to musiał wracać a następnego dnia znowu napadał śnieg i nawiało , wściekł sie i takie było to jego wędkowanie .
Zresztą taka ciekawostka ponieważ nasłuchałem się opowiadań ludzi ile to jest dojazdów do jeziora i zatoczek to rozpocząłem poszukiwania i tak na mapie (np.google) jest tego multum w rzeczywistości znalazłem tylko 4 czy 5 mówię o stronie Mizerna , Kluszkowce a po drugiej stronie podobna ilość .
A jak z oparzeliskami , pewnie są stałe to gdzie się ich wystrzegać ? (2014/01/04 23:25)

misiu86

Masz 20km wiec okolice znasz na pewno.. Objedz sobie jeziorko na spokojnie i będziesz wiedział  wszystko. Jak są domy to i odśnieżone w zimie będzie.Zostawiasz autko na stacji, idziesz z 30 metrów drogą główną w kierunku Krościenka, schodzisz pod most z lewej strony drogi i idziesz w prawo starą drogą która prowadzi obok potoku i dochodzisz do zatoki. Cierpliwy już Ci pisał że na Mizerną dojeżdżasz pod sam lód.. W kluszkowcach jest to samo. Z oparzeliskami się nie spotkałem ale łowiłem tylko ma Mizernej Maniowach i Kluszkowcach nie śmigam po zalewie tam i z powrotem więc pewnie dużo nie wiem. Bądz rozważny i nie wchodzi na lód poniżej 10CMŻADEN LÓD NIE JEST BEZPIECZNY. (2014/01/05 00:50)

zap007

Witam,

Wybieram się w piątek na zalew a ponieważ nigdy tam nie łowiłem czy ktoś mógłby podrzucić jakiś fajne miejsce na federka i spławik? Będę jechał od strony Krościenka.

Pozdrawiam (2014/03/31 12:43)

boss643

Witam był ktoś na grunt w ostatnim czasie? (2014/04/01 16:25)

Misiek22

Był ktos ostatnio? Mnie sprawy prywatne przygwoździły i niestety w tym roku ani razu . (2014/05/04 20:45)

cocaine

Witam i ponawiam jaka sytuacja na zbiorniku był ktoś ostatnio?????? wybieram sie w weekend i mam dylemat rożnów czy czorsztyn choć ten ostatni jakoś bardziej mi się podoba :) (2014/05/08 09:24)