Miejsce ze smażoną rybką .

/ 5 odpowiedzi
Proponuje stworzyć listę dobrych miejsc (przydrożnych barów, restauracji, smażalni) ,w których można w czasie podróży zjeść smaczną rybkę. Jako pierwsze miejsce polecam miejscowość Frąknowo na trasie Warszawa- Gdańsk, po lewej stronie jest niepozorny Bar -smażalnia "Sieja". Przepyszne wędzone, świeże sielawy,sieje,liny,węgorze i inna ryba, oraz niepasteryzowane piwko ;) i świeże surówki POLECAM
zbynio5o


Trasa Katowice - Wisła, za Żorami po lewej stronie przy trasie.
Smażalnia ryb. Zawsze tam wsuwamy rybe.Godne polecenia.
Smacznego. Zibi. (2010/09/08 00:11)

krapiotr69


Wspaniały pomysł. Przygotowuję listę i opublikuję. (2010/09/08 09:04)

krapiotr69


Miejscowość Osiek przy drodze nr 214 od Nr 1 w kierunku Kościerzyny. Częsty szlak udających się nad nasze morze do Łeby i nie tylko. Przy restauracji jest parking i drewniana buda. Przepyszna sielawa, okoń, sandacz.
Miejscowość Bysław przy drodze nr 240 od Nr 1 w kierunku Tucholi. Droga na zachodnie wybrzeże. restauracja specjalizująca się w potrawach z ryb. O ile pamiętam to nosi nazwę Złota Rybka. Polecam.
Droga Nr 16 od Olsztyna tuż przed Ostródą, w drugą stronę wiadomo. Trochę oddalona od jezdni. Jest taki fikuśny zjazd, ale reklamy dają znać wcześniej. Smażalnia całoroczna na wysokim poziomie. Każdy rodzaj ryby słodkowodnej no i dla wybrednych filety z pangi. Wyśmienita zupa rybna. Pozdrawiam. (2010/09/09 20:03)

fikander


Sopot obok śmierdzącego baru "Przystań" (podobno kultowego) gdzie jesz na "papierze" rozmrażane rybki jest (jakieś 00m dalej w strone Sopotu) super restauracja "Tawerna Rybaki" serdecznie polecam jesz na prawdziwych talerzach smacznie i nie przesadnie drogo. (2010/09/09 22:48)