Zaloguj się do konta

Miał odwagę powiedzieć .

utworzono: 2011/12/02 10:52

http://www.cda.pl/video/25553cd/Jeden-który-miał-jaja-to-powiedzieć. [2011-12-02 10:52]

baloonstyle

nie wiem czy tylko u mnie , ale podany link nie działa.

[2011-12-02 10:59]

Mi też napisali,że podana strona nie istnieje.???
[2011-12-02 11:04]

Przepraszam u mnie też już przestało otwierać . Ale znowu działa.Pozdrawiam hoplita [2011-12-02 11:07]

rekinka

Nie wiem, ale u mnie też nie działa
[2011-12-02 11:59]

pawelz

U mnie dziala i powiem, ze bardzo podobala mi sie wypowiedz tego goscia.
[2011-12-02 12:09]

konrad_leo

działa tylko kopiujcie bez kropki na końcu :)

[2011-12-02 12:13]

Gary85

No ..I to mi się podoba ...Sczery chłop az miło posłuchać... A te wszystkie komentarze  , które są negatywne wobec autora tych słów , to właśnie ta banda złodziejii która się nachapała z korupcji, przekrętów ...itp [2011-12-02 12:18]

Dla tych którym nie działa:):) Kliknij poniższy link:)

http://www.cda.pl/video/25553cd/
[2011-12-02 12:31]

getka

No ..I to mi się podoba ...Sczery chłop az miło posłuchać... A te wszystkie komentarze  , które są negatywne wobec autora tych słów , to właśnie ta banda złodziejii która się nachapała z korupcji, przekrętów ...itp

tak właśnie to szczera prawda:D powiedzcie mi jedno jeżeli średnia krajowe to ok 3333zł na polaka to kto na forum tyle ma wypłaty mała sonda i dowiemy się skąd biorą się tak zawyżone statystyki.....
[2011-12-02 12:35]

Chomikus

Ma chłop racje

[2011-12-02 13:01]

bluehornet

Pojechał politykom róówno i ma całkowita rację !!!
[2011-12-02 15:01]

Ma racje i wie co mówi . Sami głupcy i złodzieje są . Ale teraz boją się ludzi ,i dalej brną w głupotę. Pogrążają się sami.Pozdrowienia hoplita. [2011-12-02 15:27]

Nie ma to jak wskazać jednego winnego kryzysu.
Czy tylko rządy państw żyją ponad stan?
A Ci, którzy pozaciągali ogromne kredyty na wille i ekstra samochody mając zbyt niskie dochody?
Przecież to od nich ten kryzys się zaczął.
Teraz winne są banki, bo przecież dawały kasę a jak dawały to trzeba było brać.
Też mógłbym pożyczać pieniądze od rodziny i znajomych, przepić a potem mieć do nich pretensje, że pożyczali.
A teraz przez takich nienażartych ludzi, pieniądze jakie ulokuję na koncie w banku, nawet nie pokryją inflacji.
To Ci, którzy żyli skromnie i hamowali swój apetyt, teraz dokładają do tych wiecznie nienażartych.

[2011-12-02 16:33]

mienta

Wkońcu jeden z nich przejzał na oczy i miał odwagę o tym głośno powiedzieć jak go kiedys spotkam to postawię mu Flachona czystej bo dobrze prawi [2011-12-02 16:57]

Wkońcu jeden z nich przejzał na oczy i miał odwagę o tym głośno powiedzieć jak go kiedys spotkam to postawię mu Flachona czystej bo dobrze prawi

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[2011-12-02 17:02]

troc

A zwrócił ktoś uwagę na nazwiska tych panów- Bloom, Goebbels? mistyfikacja czy też zbieg okoliczności? Z góry zaznaczam że nie jestem rasistą, homofobem itp. Dlaczego po komunikatach agencji reitingowych odnośnie słynnych A i tych ich plusów drżą gospodarki niektórych krajów, jak się ma komunikat agencji reitingowej do stanu gospodarki poszczególnych państw- według mnie nie ma lepszej okazji do wprowadzeniu zamętu poprzez taki właśnie komunikat i odnoszę wrażenie że bardzo komuś na tym zależy, no ale są to tylko moje przemyślenia.....
[2011-12-02 19:26]

jaco0l

Skasujcie spacje na początku będzie działać :)
[2011-12-02 19:35]

Nie bronię głupich polityków, ani pazernych bankierów.
Ale takie zrzucanie całego zła na jakąś wybraną grupę ludzi, przypomina mi filozofię Hitlera.
A on wylansował się właśnie na kryzysie lat trzydziestych.
[2011-12-02 20:00]

89krzysztof

Co z tego, że jest jeden taki. Klita tych wszystkich polityków nieudolnych jest tak duża, że jeden czy dwóch ludzi nic nie zrobią.  [2011-12-02 20:13]

Prawda, prawda ,ale kilka osób nic nie zdziała, w Rosji już walczy pewna osoba,ale niedługo go sprzątną :)  [2012-01-21 15:16]

Zapłacili mu to powiedział co miał powiedzieć.
[2012-01-21 15:30]

bastien

A zasrani parlamentarzysci w italii zarabiaja ile?????16tys euro na glowe.Od czasu nowego rzadu sa  prawie codzienne podwyzki cen paliw i coraz no nowe podatki!!!!  8km jazdy autostrada kosztuje teraz 1.70.
[2012-01-21 15:50]

robson1

Gościu oczywiście ma racje.Grecja i inne południowe państwa,są nauczone tylko do siesty,i życia ponad stan.W końcu ten balon musiał pęknąć......
[2012-01-21 15:50]

pstrag222

Tak tak cała prawda , ale i tak nic to nie zmieni.
Jeden powie prawdę , a reszta ma to w du...
średnia krajowa około 3 tyś.
A ja muszę wyjeżdżać za granice bo w Polsce za tą samą prace oferują około 800zł miesięcznie. Wielka Polska z PO na czele. w tym kraju nie ma żadnej przyszłości.
Nie długo skończy się podział na 3 klasy
A będą tylko bogaci politycy i biedna reszta.
[2012-01-21 16:13]

Kiedyś był fajny film pt. "Wędkarze o pzw" ale szybko go usunięto a szkoda że go sobie nie pobrałem
[2012-01-21 17:11]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia