Zaloguj się do konta

Metody łowienia i zanęty na obcym łowisku

utworzono: 2011/06/24 22:08
rafall258

Witam łowie rybki od paru lat , coś co nieco na temat łowienia i nęcenia wiem ,ale chciałbym sie zapytać bardziej doświadczonych wedkarzy w takiej sprawie . Byłem w ostatni Czwartek na rybkach . wstałem wczesnie o godzinie 3 rano o 4 byłem na miejscu . Dotarłem po raz pierwszy na bardzo duży staw po brzegach porośnięty małymi trawami i grążelami . Jest to pozostałość po żwirowisku . Wybrałem miejsce o brzegu wolnym ale blisko Grążeli żółtych . Do godziny 9 złapałem małego okonia 2 płocie 15 cm i lina jakies 20 cm zastosowałem zanety federowej nie pamietam ale na Karpia . Mam nadzieje jechać następnym razem dokładnie w to samo miejsce dopiero w niedziele 3 lipca , jaką zanętę mam zastosować oraz na co mam łowić żeby poprawić wyniki ( od razu mówię nęcenie odpada z gry bo mam 40 km do łowiska :D na chaczyk zakładałem kukurydze ) Z góry Dziekuje za odpowiedzi :D
[2011-06-24 22:08]

93Szpaq

popytaj sie miejscowych co i na co bierze. a jak nie, to poszukaj ryby na lowisku, czyli np. pecherze powietrza widoczne na powierzchni wody. mozesz tez probowac kombinowac z przyneta. raz czerwony robak, raz pinka. polamania. [2011-06-25 10:18]

rafall258

Dzieki wielkie za podpowiedz tylko właśnie neiwiem jak tam jest głeboko  myśle spróbować zestaw włosowy z kulkami jak głęboko karpie schodzą ( na jaką głębokość ) myśle tam nocke urzadzić :)

[2011-06-25 13:36]