Metoda połowu karpi

/ 29 odpowiedzi
u?ytkownik26223

Kukurydza ,kuleczki małe-haki nr 6 rosówka ,duża kulka ,ciasto -hak nr  4 (2014/03/12 09:15)

u?ytkownik158065

a  do takich malych kulek np. 10mm jaki stosowac haczyk..???

Tak jak napisał Jarek hak nr 6 a nawet 8, jeśli to typowy staw w którym jest dużo małych karpi to gwarantuje Ci że jeśli nic nie zpieprz..... to nie posiedzisz spokojnie :)
(2014/03/12 11:09)

Lujski

a ze tak sie jeszcze spytam o te haki - stosowac druciane czy kute - takie grubsze karpiowe .. ??? moze głupie pytanie, ale nigdy sie na takie niewielkie karpie nienastawialem, jak juz karpie łowilem to takie okolo 5kg. i wtedy tylko kute stosowalem, a przy takich małych nie mam doswiadczenia - nie wiem czy drut sie nie wyprostuje, a czy kute nie beda przeszkadzc przy zacinaniu takich niewielkich ryb

dzieki za wszelkie wskazowki

Pozdrawiam (2014/03/12 18:29)

u?ytkownik158065

a ze tak sie jeszcze spytam o te haki - stosowac druciane czy kute - takie grubsze karpiowe .. ??? moze głupie pytanie, ale nigdy sie na takie niewielkie karpie nienastawialem, jak juz karpie łowilem to takie okolo 5kg. i wtedy tylko kute stosowalem, a przy takich małych nie mam doswiadczenia - nie wiem czy drut sie nie wyprostuje, a czy kute nie beda przeszkadzc przy zacinaniu takich niewielkich ryb

dzieki za wszelkie wskazowki

Pozdrawiam

kute, grube haki karpiowe (2014/03/12 18:55)