Metoda na szczupaki

/ 13 odpowiedzi
Czesc chcial bym sie dowiedzec w jeziorach woj.lubelskim jaka metoda mozna zlowic szczupaka z jakimi przynetami najlepsza rzecz.Dziekuje.

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

pstrag222


zbiornik zbiornikowi nie równy i nie wszedzie sprawdzaja sie jednakowe przynety.wszystko zalezy od rybostanu łowiska czym sie szczupak zywi.np. majdan sopocki tam sprawdzaja sie okonio podobne przynetywystarzy pare wypadow nad wode troche po obserwowac i wszystko jest jasne (2011/04/14 16:21)

DamiFishing


Dzieki. Ja jak bylem tez sie pytalem innych wedkarza z czym najlepiej powiedzeli mi ze sa duzo plocie ze na zywca albo na obrotówke. (2011/04/14 16:32)

pstrag222


Dzieki. Ja jak bylem tez sie pytalem innych wedkarza z czym najlepiej powiedzeli mi ze sa duzo plocie ze na zywca albo na obrotówke.


to trfiłes na miłych i fajnych kolesi bo nie kazdy ujawnia swoje sekrety a czasmi potraktuja słowami typu spier.............wypie................nie twoja sprawa (2011/04/14 16:39)

u?ytkownik54189


Dzieki. Ja jak bylem tez sie pytalem innych wedkarza z czym najlepiej powiedzeli mi ze sa duzo plocie ze na zywca albo na obrotówke.


to trfiłes na miłych i fajnych kolesi bo nie kazdy ujawnia swoje sekrety a czasmi potraktuja słowami typu spier.............wypie................nie twoja sprawa




szara polska rzeczywistość. :/ (2011/04/14 17:18)

DamiFishing


Nom w Hiszpanii nie jest tak.

Duzo razy bylem na szczupaka w hiszpanii w takim zbiorniku i mi sie nie udawalo i spotkalem takiego polaka i dobrze ze mi pomogl i dzieki ze mi powiedzial z czym on lowi i mi sie udalo :)

(2011/04/14 17:21)

pstrag222


Dzieki. Ja jak bylem tez sie pytalem innych wedkarza z czym najlepiej powiedzeli mi ze sa duzo plocie ze na zywca albo na obrotówke.


to trfiłes na miłych i fajnych kolesi bo nie kazdy ujawnia swoje sekrety a czasmi potraktuja słowami typu spier.............wypie................nie twoja sprawa




szara polska rzeczywistość. :/


niestety niby jest 21 wiek ale tubylcy czasem zchowuja sie jak 4 wieki przed nasza era albo i dalej. a czasami łatwo takiego typa poznac co zacznie nam bluzgac  (2011/04/14 17:24)

u?ytkownik54189


dokładnie.. dlatego po 18 biorę wędki i wyjeżdżam uczyć się za granicę :D (2011/04/14 17:26)

DamiFishing


Powiec mi ty wypuszczas ryby co zlowisz? (2011/04/14 17:26)

DamiFishing


A gdzie dokladnie jedzies z granica jak mozna wiedzec? (2011/04/14 17:27)

ReBeXeR


Idź najlepiej do wędkarskiego kup po kilka przynęt różnego rodzaju i jedź nad wodę sprawdzić ale to ze jednego dnia złapiesz na jedna gumę kilka szczupaków a na wahadłówkę ani jednego to następnego dnia na gumę możesz nic nie złapać i wahadłówka będzie killerem. (2011/04/14 20:57)

DamiFishing


Ok dzieki :)

wlasnie ide  na zawody i kupilem sobie tak pare rzecz zobaczymy jak sie uda :P

(2011/04/15 14:34)