Koszyczek do Method feeder

/ 1 odpowiedzi
Czesc wszystkim.Mam takie pytanie ,czy koszyk zanętowy do methody zawsze opada na dno w tej samej pozycji??? Chodzi tu o to czy zawsze zanętą do góry.Czasami wydaje mi się ze moja przynęta jest nim nakryta co robić w takiej sytuacji???

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

citipunk

:) dzisiaj wędkowałem tym pierwszy raz.
Robiłem próby w wiadrze i lądował tak jak powinien- tylko wiadro ma twarde dno a tam gdzie łowię jest muł. Ryby dziś nie brały poza 2ma wyjątkami (tacie na tradycyjny zestaw feeder też- jak użył mojej zanęty to też miał 2 brania- ale moje ryby były większe).
Podłączam się do pytania:
1. zrobiłem zestaw na sztywno: zastosować stoper żeby było przelotowo i było lepiej widać brania, czy twardszą szczytówkę i bez stopera na szywno?
2. Zestaw z amortyzatorem:- gdzie ma być ten amortyzator?
3. Dlaczego nie ma tych koszyków do zapięcia na krętliku zamiast koszyka- na moje oko tak by bylo optymalnie.

A jedyne co moge odpowiedzić autorowi wątku ... to miałem ten sam dylemat i postawiłem na przynętę płwającą- ale testuję ;) teoria byłą taka że sypka zanęta wypłuka się przy opadaniu i oddzieli haczyk od reszty zestawu i jak mam za ciężki ciężarek i wpadnie w muł to przynęta będzie na wierzchu. Do pływającego dodałem robali bo na tym łowisku ryby je lubią :)

(2018/08/01 23:31)