Zaloguj się do konta

Meldunki od strażników SSR

utworzono: 2012/09/07 10:58
jogi

Mam ogólne pytanie do Strażników  SSR. Jak u Was wygląda sprawa meldunków do Sądów Organizacyjnych (Koleżeńskich) dotyczących wykroczeń wędkarskich. Czy otrzymujecie odpowiedzi o sposobie ukarania wędkarza?. Ja osobiście uważam że taka odpowiedż (obojętnie jaka by nie była) jest potwierdzeniem że Sądy te sprawy rozpatrują i nie wrzucają meldunków do kosza. Jeżeli My Strażnicy wysyłając te medunki tracimy organizacyjne pieniądze na znaczki, koperty itp. to dlaczego koła nie mogą ponieść jakiś kosztów wysyłając odpowiedzi. Zachodzi tu podejrzenie o kolesiostwo lub niedbalstwo. Nas z kolei może to zniechęcać do stosowania tych kar gdyż nie wiemy czy są one w ogóle brane pod uwagę. Proszę o rzeczowe wypowiedzi na ten temat. Pozdrawiam.      [2012-09-07 10:58]

MASTINO

U mnie problem jest identyczny. Masz zupełną rację. Właśnie jestem wspólnie z koordynatorem SSR w Okręgu na etapie reorganizacji tych "zasad",  zabiegając o choćby krótkie informacje na e-maila od rzecznika dyscyplinarnego Okręgu o zakończonych sprawach i ich wyrokach. Poza tym, jestem zdania, że Okręgi na swoich stronach internetowych powinny umieszczać o tym stosowne informacje, co niewątpliwie działałoby prewencyjnie. [2012-09-07 13:00]

jogi

U nas wędkują często z innych Okręgów i z tymi jest największy problem. Prawie "0" odpowiedzi. Celowo napisałem "prawie" bo czasem ktoś przyśle orzeczenie sądu ale to są sporadyczne przypadki. Poza tym w czasie corocznej kontroli dokumentacji przez PSR są też sprawdzane meldunki które były wykazane w notatkach służbowych. Brak jakichkolwiek odpowiedzi na nie, może nasuwać podejrzenia o ich fikcyjności (taka możliwość przecież istnieje) A jak mam odpowiedż to oryginał dostają wystawcy meldunku a kopię  dopinam do kopii meldunku i do teczki. Wtedy jesteśmy wiarygodni i wiemy że nasz trud nie idzie na marne. Chyba wyczerpująco opisałem ten problem który prawdopodobnie nurtuje większość Grup SSR. Pozdrawiam Serdecznie. [2012-09-07 13:28]

jurek

Rzecznik Dyscyplinarny Koła , czy Okręgu ma prawny obowiązek poinformować o jego werdykcie , decyzji tych osób , które przesłały mu takowe zawiadomienie .

Tylko z praktyki wynika , że w większości czują się " wyższą władzą " i tego nie robią.
[2012-09-07 15:53]

jogi

Kto zmienił tytuł ???. Jak już ma być inaczej to raczej powinno być "MELDUNKI DO SĄDÓW KOLEŻEŃSKICH  lub ORGANIZACYJNYCH". Do SSR nikt meldunków nie składa. Pozdrawiam. [2012-09-10 13:31]

MASTINO

No z tym tytułem to Ci ktoś Krzysiu ale wyciął numer.........hahahahahahahaha..MELDUNKI DO STRAŻNIKÓW....hahahahahahahaha......... Jeśli już, to zamiast DO powinno być OD.... 

Brawo "Jasiu"!

[2012-09-10 16:53]

jogi

Cześć. Może komuś pomyliła się kolejność liter Zamiast "od " napisał " do ". Pomyłki zdarzają się. Oby tylko takie. Niektórzy większe błędy popełniają i mają wybaczone. Pozdrawiam. [2012-09-10 17:42]

MASTINO

"Meldunki" to strażnicy dostają od wielu osób, ale to takie raczej mało oficjalne MELDUNKI :))))))))) [2012-09-10 18:03]

jogi

To są raczej ZGŁOSZENIA O............. ale to nie oto przecież chodziło. [2012-09-10 19:30]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia