Daiwa Megaforce Jigger 2,60m c. w. 3-18g

/ 12 odpowiedzi

  • konto usunięte

OkońDaiwa
Witam. Zastanawiam się nad tą wędką Megaforce Jigger 2,60m c. w. 3-18g firmy Daiwa co o niej sądzicie? Może ktoś taką posiada, albo chociaż trzymał w ręku. Z góry dzięki za odp. Pozdraiam.  

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

JAQU


Witaj

...........wejdź na temat " lekki spining " tam dwaj koledzy wędkarze opisują ten kijek, mało tego są szczęśliwymi posiadaczami tej DAIWY ,napewno Ci podpowiedzą wiele więcęj. Z ich info wynika że jest naprawdę niezły.

Trzymaj się, Powodzenia!!!!

(2011/04/21 08:40)

ryukon1975


Nie mam akurat tego kija ale mam sporo kijów Daiwy i są dla mnie numerem jeden-niezawodne,świetna jakość wykonania.Jeśli odpowiadają Ci parametry długość ,cw i akcja bierz w ciemno nie zawiedziesz się.Pozdrawiam. (2011/04/21 08:50)

LukaszM


Witaj

...........wejdź na temat " lekki spining " tam dwaj koledzy wędkarze opisują ten kijek, mało tego są szczęśliwymi posiadaczami tej DAIWY ,napewno Ci podpowiedzą wiele więcęj. Z ich info wynika że jest naprawdę niezły.

Trzymaj się, Powodzenia!!!!


Dokładnie, w tamtym temacie jest trochę na jego temat. Kiedyś znalazłem jeszcze kilka innych wypowiedzi o tym kiju i po ich przeczytaniu postanowiłem zakupić ten kijaszek. Po pół roku od zakupów muszę powiedzieć, że to był dobry wybór. Chyba ciężko jest znaleźć tak dobry sprzęt w tak małych pieniądzach.

Kij jest mięciutki, energiczne zacięcia nawet małych ryb nie powodują wyrwania przynęty z pyska, a łowiąc na boczny trok czuć każdą nierówność dna i każde skubnięcie ryby. Nawet przenosi odrobinę drgania na dolnik ;o
Przy tym jest bardzo wytrzymały (sprawdzony nie tylko na rybach ale także na zaczepach w postaci pokaźnych gałęzi). Doskonale amortyzuje zrywy holowanych ryb. Ciągałem już nim okonie, szczupaki bolenie.

Polecam (2011/04/21 09:28)

u?ytkownik41398


dzięki bardzo za odpowiedzi. Kupuje ta wędeczke. Pozdrawiem i połamania. (2011/04/22 07:26)

LukaszM


dzięki bardzo za odpowiedzi. Kupuje ta wędeczke. Pozdrawiem i połamania.


Daj znać jak Twoje wrażenia z tego kijka :) (2011/04/29 13:20)

winiarpl1


Witam!

Mam takie pytanie zamówiłem już wędkę z daiwy (megaforce jigger spinning 5-21) i kołowrotek w shimano (catana 3000 SFB) ale czytając o innych wędkach np.z shimano pisało tam iż wędka jest wyposażona w uchwyt do kołowrotka shimano i przestraszyłem się że kołowrotek nie będzie pasował do wędki i prosze3 o odpowiedź czy będzie on pasował czy nie?
Przepraszam za złą budowę gramatyczną zdania ale posta pisałem na szybko ;)

Pozdrawiam i z góry dziękuje. (2011/05/01 12:52)

winiarpl1


Witam!

Mam takie pytanie zamówiłem już wędkę z daiwy (megaforce jigger spinning 5-21) i kołowrotek w shimano (catana 3000 SFB) ale czytając o innych wędkach np.z shimano pisało tam iż wędka jest wyposażona w uchwyt do kołowrotka shimano i przestraszyłem się że kołowrotek nie będzie pasował do wędki i prosze3 o odpowiedź czy będzie on pasował czy nie?
Przepraszam za złą budowę gramatyczną zdania ale posta pisałem na szybko ;)

Pozdrawiam i z góry dziękuje.
(2011/05/01 13:09)

daviid7


Nie martw się, na pewno wszystko będzie pasowac na 100% ;) (2011/05/01 13:11)

winiarpl1


Dziękuje za odpowiedź ,kamień mi z serca spadł. (2011/05/01 13:12)

LukaszM


Słuchajcie może macie do sprzedania lub wiecie gdzie mógłbym kupić górny skład do tej wędki, czyli Daiwy megaforce jigger 2,60 3-18 ??? (2011/08/01 14:14)

raindog


Wie ktoś może, jak wypada ta wędka w porównaniu do Dragon Millenium,

Dragon Express lub S. Alivio i S. Catana? 

(2011/08/17 00:10)