Zaloguj się do konta

Medyczne szkolenie SSR i kontrola wód

utworzono: 2012/03/10 22:16

Uwaga! Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

"nie stwierdzono tam osób uprawiających połów ryb"
ale
"Podczas patrolu skontrolowano kilku Wędkarzy"
czym różnią się uprawiający połów ryb od wędkarzy?
czy ci pierwsi to rybacy?
[2012-03-10 22:43]

Diablo

Zaraz się zacznie zaraz sie zacznie :)

Znowu nasz kol Meridianon czy jak to leciało. Fajny masz strój kol. Tylko co to za służba "straż rybacka"??? Nie powinno tam jeszcze być dodane jakże ważne słówko "społeczna"? Chyba że ktoś chce robić wrażenie i uchodzić za kogoś kim nie jest?
[2012-03-10 22:52]

Roxola

Gdzieś już czytałam podobny temat, a już wiem tu;

http://www.wedkarstwotv.pl/forum/147-polecane-serwisy-www/30947-strony-internetowe-ssr
[2012-03-10 23:08]

Pitbul

http://www.spoleczna-straz-rybacka.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=64&Itemid=84
mógłbym obstawić w ciemno ale grzecznie (proforma) zapytam:pomogło?T.P.S. No wiem, że nie potrafię tańczyć, jestem wredny i nie pójdę do nieba. Trudno. Tak Mam w kontakcie z patologią. [2012-03-10 23:15]

Zibi60

Więcej rób, mniej się chwal, niedługo w TVP i Polsacie zamieścisz newsy ze Swych zbrojnych wypadów. Już się człowiekowi ulewa, jak czyta SSR Kamienna Góra.
Zrozum, że na forum wedkuje.pl nie ma zapotrzebowania na takie materiały, które zawsze powodują kłótnie.
[2012-03-11 09:35]

kwasek

Diablo, nasz kolega szybko awansowal:) a tak pozatym to kogo interesuja te szkolenia...? takiej podstawowej pierwszej pomocy ucza sie dzieci od podstawowki. wstyd sie przyznawac ze dopiero teraz macie te szkolenia a nie przed naborem do SSR [2012-03-11 09:42]

ryukon1975

To wspaniale szkolenie z piętnastu tematów trwało pewnie z 60 minut.
Aż dziw że biorący w nim udział nie dostali dyplomów z medycyny.:)))

[2012-03-11 10:01]

kawiorek

O jakim ty naborze mowisz chyba nie znaszrealiow
[2012-03-11 10:02]

Romuald55

Nigdy za dużo wiedzy w zakresie niesienia pierwszej pomocy.Ja popieram każdą inicjatywę w tej materii.Niestety,jesteśmy krajem w końcówce Europy jeżeli chodzi o umiejętność niesienia pierwszej pomocy.Wiele ludzi umiera bo nie potrafimy w odpowiednim czasie i umiejętnie udzielić pomocy.Ostatnio nagłośniony przez media przykład uratowania dziecka przez telefon jest tego przykładem.Każdy ojciec czy matka powinna wiedzieć jak postępować w takich i innych ekstremalnych przypadkach.A uczenie w wielu szkołach to odwalanie obowiązku,niestety. [2012-03-11 10:32]

Roxola

Szkolenie? Tutaj wskazane jest bardziej badanie....
Wygląda mi to na odmianę masochizmu i jeszcze kilku schorzeń.
Ile razy trzeba dostać kopa, aby przestać się pojawiać? I nie tylko na tym forum.
rudy-rudy, marian-marian, julek-julek, Viktoria-Viktoria, endriu - endriu.
Już o Jacku, Józefie, jarniku..... i wielu innych nie wspomnę  ...szok i obrzydzenie.


[2012-03-11 10:33]

Roxola

Kolego Romualdzie, nie ma wątpliwości co do konieczności przeprowadzania szkoleń z zasad udzielenia pierwszej pomocy.
Warto je sobie również co pewien czas przypomnieć. Tylko zadajmy sobie pytanie.

Czy więcej dobrego wniesie wątek przypominający te zasady, albo kolejne przechwałki, że się to zrobiło?
Jaki był sens założenia tego wątku, przez dobrze znanego nam wszystkim usera?
Który skompromitował kilku użytkowników forum, jak również straszył, groził, obrażał, wywyższał się... itp

Czy wątek był założony w takim celu, abyśmy pisali... "Tak Kolego popieram, popieram takie działania... brawo" ???


Robiąc kurs prawa jazdy również przechodzimy takie szkolenie i są one bardzo potrzebne.
Na forum są również specjaliści w tej dziedzinie, pozwólmy im założyć taki wątek i wtedy zadajmy pytania.

[2012-03-11 11:26]

ryukon1975

A tam,specjaliści.JA wiem lepiej.:) Orzełek.
[2012-03-11 11:34]

covent

Widok Strażnika obejmującego czule fantoma - bezcenny:) [2012-03-11 11:45]

Andrzej66

No cóż SSR-owcy z Kamiennej Góry, obojętnie na jakim portalu się nie pojawicie to Was nikt nie lubi. Znaczy się, że coś naprawdę robicie nie tak, skoro pod waszym adresem pojawiają się same negatywy! Hmm. [2012-03-11 11:51]

kawiorek

Winne sa obie strony skoro wiemy kto zaklada i po co takie wątki to ignorujemy a tak ulegamy prowokacji dla uciechy drugiej strony i zyje to juz w postaci 15-tu odpowiedzi nie koniecznie potrzebnych??
[2012-03-11 11:56]

Nadal tu jestem i nadal nie lubię szkoleń i tablicy ''stop łusownikom" !!! Kłusowników nie chcemy, ale na portalu ich nie wytępimy, więc niech kolega pod przykryciem czerwonej tablicy idzie i walczy, ale nie z nami [2012-03-11 11:57]

ryukon1975

Gdzie pójdę? W to błoto? Nie!   :)
[2012-03-11 12:07]

Iras1975

Winne sa obie strony skoro wiemy kto zaklada i po co takie wątki to ignorujemy a tak ulegamy prowokacji dla uciechy drugiej strony i zyje to juz w postaci 15-tu odpowiedzi nie koniecznie potrzebnych??


Te posty sa pożywką dla tego pacjenta, a ludzie je piszący starają się utrzymać go przy życiu.;)

To wszystko z dobrego serca tylko nie każdy potrafi to pojąć.

[2012-03-11 20:44]

ryukon1975

Dokarmiać "orzełka",niech nam rośnie w siłę.:)

[2012-03-11 20:51]

cierpliwy1

Więcej rób, mniej się chwal, niedługo w TVP i Polsacie zamieścisz newsy ze Swych zbrojnych wypadów. Już się człowiekowi ulewa, jak czyta SSR Kamienna Góra.
Zrozum, że na forum wedkuje.pl nie ma zapotrzebowania na takie materiały, które zawsze powodują kłótnie.

Święte słowa kolego ,ja pisałem zawsze ,ze krowa która dużo ryczy mało mleka daje
[2012-03-11 20:56]

Iras1975

Dokarmiać "orzełka",niech nam rośnie w siłę.:)



https://www.youtube.com/watch?v=U0krulfQr6U 

;)

[2012-03-11 21:09]

Diablo

Dokarmiać "orzełka",niech nam rośnie w siłę.:)


Może by z tym orzełkiem taką akcję jak z pajacykiem zrobić. Założyć nowy wątek i dokarmiać orzełka.
"Orzełek - jedno kliknięcie a tyyyyyyle dobrego"
[2012-03-11 21:32]

Iras1975

Dokarmiać "orzełka",niech nam rośnie w siłę.:)


Może by z tym orzełkiem taką akcję jak z pajacykiem zrobić. Założyć nowy wątek i dokarmiać orzełka.
"Orzełek - jedno kliknięcie a tyyyyyyle dobrego"


Ale zielone kółeczo na czole to wszyscy chętnie pierd...ą /klikną i na pewno w dobrej wierze... [2012-03-11 21:44]

ryukon1975

Widzicie koledzy,jak wam wskazać właściwą drogę to i orzełka w czółko klikniecie.:)
Z całej siły.:)))
[2012-03-11 21:47]

omg, nastepny. Po co wam te szkolenie? Skoro nawet ja w pracy takie przechodze? Dla mnie to cos normalnego. :(((  [2012-03-11 21:51]