Medalowa płoć na przedzimiu.

/ 11 odpowiedzi
Panowie/Panie.Co sadzicie o próbie przechytrzenia medalowej płoci w miesiacach listopad grudzień gdy woda nie jest jeszcze skuta lodem.Sam próbuje to robić ale bez wiekszych sukcesów,chociaz trafiają mi sie wieksze sztuki niz na wiosne która jest uważana za płociowe żniwa.Za praktyczne rady i spostrzeżenia z góry dziękuje.Hey przygodo!!!
SlawekNikt


Podejrzewam, że jest kilka waków na temat łowienia medalowych płoci ... Może by tak poszukać ? (2017/11/19 21:53)

klusek652


ja bym sprubował na jakieś mięso np.czerwone i białe robaki, ochotka (2017/11/20 19:59)

piotr 0206


Ja próbuję od kilku dnia.Podchodzi tylko drobnica ,Ale i tojest fajne.Pozdrawaiam.Życzę sukcesów. (2017/11/21 07:44)

ogtw


Wiosną wszystkie płocie płyną na tarlisko i dlatego można je złowić prawie wszędzie. Po tarle płocie zbierają się w ławice, w których wszystkie ryby są podobnych rozmiarów, jeżeli namierzy się taką ławicę, to można sobie dobrze połowić. Ochotka to chyba najlepsza przynęta.
  (2017/11/21 08:12)

zielony401


W minioną niedzielę próbowałem i na pinke i na ochotke.Podeszła jedna pod 20 cm.Dzień wcześniej w tym samym miejscu podchodziły takie same tylko że co rzut to ryba.Wszystko koło 20cm.Wydaje mi się że tej jesieni/przedzimia bedzie lipa.W dwa tygodnie spóścili wode o jakieś 40 cm. Średnia głębokość to jakies 1,5m czyli zostao nieco ponad metr :/ Mam nadzieję że u was lepiej i dalej czekam na wasze praktyczne rady o połowie rekordowej płoci.
P.S Mi sie marzy taka 40+ :) Hey Przygodo!!! (2017/11/21 18:25)

zielony401


Co do znacznego spadku poziomu wody gryzie mnie takie pytanie! Gdzie wtedy ucieka płoć?Co Wy na to? Dodam że jest to niewielki zalew 400m długi 70/80 szeroki.Dno raczej równe dodatkowo 2 mola i 2 pomosty. (2017/11/21 18:31)