Mazowsze gdzie na biwak

/ 6 odpowiedzi
Czy możecie mi polecić jakieś ciekawe łowisko w mazowieckim, by mógł się wybrać z pięcioletnim synem na biwak. Ja chciał bym pomoczyć patyka a syn mógł by pomoczyć nogi :-) Pozdrawiam!
iro


Ja byłem w tamtym roku z dwoma córka na Krzyczkach. Woda nie wielka ale bardzo ładna dzieciom jak znudziło się sidzenie przywędkach to poszły ogladać zwierzęta maja tam mini zoo i stadninę koni. (2011/07/07 09:08)

jurek


Polecam jezioro Soczewka z stanicą wędkarską , plażą --możliwość nocowania w 5 pokojach , pod namiotem lub wypożyczenie łódek , kajaka , roweru wodnego i oczywiście łowieniu rybek ...................... Z Płocka 12 km,  droga na Włocławek ( jezioro z dwóch stron jest w lesie )
(2011/07/07 10:05)

Szczuply koles


Polecał Bym jezioro Skrzyneckie lub Jezioro Białe. Znajdujące się blisko Gostynina (2011/07/07 11:44)

coralgol73


dzięki za informacje! Pozdrawiam! (2011/07/07 13:25)

sanczez14


A ja polecam rzekę Narew w miejscowosci Zambski Kościelne jeżdze tam ze swoją żonną i 3 dzieci najmłodsze ma 2 latka jest tam sporo miejsca do zabawy i żeby dzieciaki pochlapały sie w  wodzie  (2011/07/07 13:46)

sanczez14


A ja polecam rzekę Narew w miejscowosci Zambski Kościelne jeżdze tam ze swoją żonną i 3 dzieci najmłodsze ma 2 latka jest tam sporo miejsca do zabawy i żeby dzieciaki pochlapały sie w  wodzie .A zapomiałem napsać jak trafisz w dobry dzie uda też sie dobrze powędkować
(2011/07/07 13:48)