Zaloguj się do konta

MATEUSZ WOŚ - PODZIĘKOWANIE ZA POMOC.

utworzono: 2010/10/13 15:55

Koledzy. Na moim blogu opublikowałem kiedyś historie opisaną przez naszego portalowego Kolegę Mateusza. Mateusz i Kuba byli jednymi z bardziej czynnych użytkowników naszego portalu.

Wszyscy wiecie co działo się w Wilkowie i jego okolicach przy okazji wiosennych powodzi.

Chciałem wtedy zorganizować pomoc dla naszych Kolegów i wydawało mi się, że moje plany legły w gruzach. Czułem się winnym, że nie zadbałem odpowiednio o rozpowszechnienie taj akcji.

Dziś, z prawdziwą radością mam zaszczyt zamieścić na forum wiadomość od kolegi Mateusza (Mateuszwos).  Poniżej publikuje wiadomość jaką otrzymałem za pośrednictwem internetu:

Siema Ghostmir. Co tam u Ciebie słychać? Miałbym do Ciebie prośbę. mógłbyś poniższą informację wkleić dzieś na forum wedkuje.pl?   13.10.2010 00:48:49   Wielu z Was udzieliło ogromnej pomocy moim rodzicom zaraz po powodzi w Wilkowie. Prócz podziękowań jestem wam winien krótką relację z tego co słychać w Wilkowie. Generalnie jest troszkę pieniędzy od państwa i ludzie prowadzą remonty. Inni budują domy od nowa a jeszcze inni mieszkają w kontenerach zastępczych zapewnionych przez państwo. Także mój rodzinny dom powoli wraca do ładu. Zrobione są posadzki tynki i wymienione okna i drzwi. Kolejnym krokiem jest zrobienie centralnego ogrzewania bo noce zimne i ciężko wytrzymać noc. W tym tygodniu już powinny zostać zakończone prace na ogrzewaniem. Także wszystko zmierza w dobrym kierunku. Mówi się nawet o jakichś pieniądzach na odbudowę gospodarki. Jeśli doszło by to do skutku ludzie mieli by szansę na częściowe odbudowanie swojego źródła dochodu to jest płodów rolnych. Newralgicznym momentem będzie zima. Ona pokaże ostateczny rozmiar zniszczeń powodziowych. Od wiosny ludzie powinni w większości powinni wrócić na pola i do codzienności sprzed maja 2010 roku. Jeszcze raz ogromne podziękowania ślę w kierunku dobroczyńców z portalu wedkuje.pl. Przyczyniliście się do odrodzenia Wilkowa   13.10.2010 00:50:28   z góry dzięki MATEUSZ.

[2010-10-13 15:55]

SERCE ROŚNIE - mam nadzieję, że nasi Koledzy odrodzą swoje domostwo i gospodarstwo. Pozdrawiam Was Chłopaki serdecznie.

Duch.

[2010-10-13 15:57]

jurek

Również mam taką nadzieję ...duchu...... , niech wszystkich dotkniętych tym kataklizmem  znów będzie , jak dawniej , a nawet lepiej --------- pozdrawiam wszystkich ---Jurek .
[2010-10-13 17:58]

robcio2535

Miło sie czyta takie słowa od pokrzywdzonych w majowych i kolejnych powodziach .Ale fakt przed nimi kolejny ciężki etap-ZIMA no i oby w kolejnym roku i następnych to już ich nie spotkało tego im życzę .Bo jak zdążyłem zaobserwować poziom wód gruntowych jest wysoki ze tak powiem widząc okoliczne zbiorniki i swoją piwnice -w ubiegłym roku nie było w niej wody a w tym nachodziła po każdych opadach :-(
[2010-10-13 19:30]

rubin44wr

Pozdrowienia dla Mateusza ,brata Mateusza i całej rodzinki.
[2010-10-13 20:27]

rubin44wr

Niech moc będzie z Mateuszem i Kubą.
[2010-10-13 20:29]

780528

Witam! Życzę pogody ducha oraz wiele uśmiechu na twarzy dla kolegi Mateusza w tak trudnych dla Niego momentach życia.Powodzonka i trzymam kciuki za pomyślne zakończenie sprawy .
[2010-10-13 20:44]

tomekd125

Serdeczne pozdrowienia dla Mateusza i Kuby.Trzymajcie się dzielnie. [2010-10-14 16:54]

kostekmar

Mateusz i Kuba serdeczne pozdrowienia i graty. Fajnie, że tak wszystko idzie ku dobremu. Trzymam kciuki za szczęśliwy finał. [2010-10-15 12:46]