Zaloguj się do konta

Materiały PVA Jaxon

utworzono: 2012/04/23 14:13
szelmik

Co sadzicie na temat rękawów rozpuszczalnych PVA firmy JAXON ?
[2012-04-23 14:13]

JKarp

CześćO ile na temat materiałów PVA Kordy, ESP itp są tylko dobre opinie to na temat Jaxona opinie są zróżnicowane. Koledzy na forach karpiowych piszą, że czasem zostają takie nie do końca rozpuszczone kawałeczki na haczyku. Ja osobiście nie używam i nie zamierzam robić doświadczeń na temat PVA Jaxona. JK [2012-04-23 14:27]

toten

Tu masz mały test:

http://www.olesnik.kzp.com.pl/forum/viewtopic.php?t=701

[2012-04-23 15:53]

Co do wszelakiego rodzaju woreczków, rękawów w ogóle nie mam zaufania. Podobnie jak Janusz czytałem, że zostają dziwne grudki z woreczków, śmierdzą octem. Jednynie siateczki PVA są dobre i zbierają pozytywne opinie. 

[2012-04-23 20:34]

ja testowałem pva jaxona,siatki rozpuszczały sie bez problemu nawet w b.zimnej wodzie gorzej było np z nitka,ale staram sie nie ryzykowac i używać pva porządnych firm typowo karpiowych np.kordy. [2012-04-23 21:49]

JKarp

Co do wszelakiego rodzaju woreczków, rękawów w ogóle nie mam zaufania. Podobnie jak Janusz czytałem, że zostają dziwne grudki z woreczków, śmierdzą octem. Jednynie siateczki PVA są dobre i zbierają pozytywne opinie. 

CześćTo Jaxony potrafią zostawiać takie glutki. ESP, Korda itd nic nie zostawiają.Ja używam ESP i Kordy.JK [2012-04-23 23:07]

michol

Jaxona używam głównie systemu tunelowego pva ze względu oczywiście na oszczędność. Jest to tak naprawdę jedyny dobry produkt pva jaxona nie zostawia żadnych glutów ani nie śmierdzi śmiało mogę polecić. Sprawa zmienia się diametralnie podczas stosowania innych produktów jaxona ( woreczki, nici, taśmy ) woreczki nie rozpuszczają się do końca i zostaje bardzo dużo "glutów" na żyłce. Podsumowując system tunelowy jak najbardziej cała reszta produktów jaxona nie! 

Pozdrawiam Michoł [2012-04-24 09:01]

owczarki

ciekawy temat poruszyliście jak ktoś wie więcej szczegółów to niech pisze bo mnie zainteresował wasz temat
[2012-04-28 12:09]

JKarp

CześćA co tu pisać - kup sobie, używaj i opisz swoje wrażenia i spostrzeżenia.JK [2012-04-28 13:20]

michol

Dokładnie odczucia kilku wędkarzy są już opisane więc kup i sprawdź Sam i najlepiej opisz swoje wrażenia .
Pozdrawiam michoł [2012-04-28 17:54]

maniu1961

ehhhhh. czytam te wszystkie "kolega ,opowiadał, a drugi kolega powiedział " itp..., koledzy, nie dajcie się zwariować ,PVA to PVA , wszystko produkowane w Chinach ,a tylko konfekcjonowane do poszczególnych "markowych" odbiorców ! i zapewniam was ,tak jest z większościom  produktów "markowych " firm .       pozdrawiam
[2012-05-08 20:33]

ehhhhh. czytam te wszystkie "kolega ,opowiadał, a drugi kolega powiedział " itp..., koledzy, nie dajcie się zwariować ,PVA to PVA , wszystko produkowane w Chinach ,a tylko konfekcjonowane do poszczególnych "markowych" odbiorców ! i zapewniam was ,tak jest z większościom  produktów "markowych " firm .       pozdrawiam

i pewnie jaxon i korda to ta sama jakosc, co,he,he,grubo sie mylisz kolego,robiłem eksperymenty i wiem co pisze. [2012-05-08 20:53]

szczawik1984

oczywiście nie ma co porównywać tego z kordą
różnica polega na tym że jedne worki w chinach kosztują 1$ a drugie 5$
zatem jaka cena taka jakoś a to już zależy od importera ile chce zapłacić

[2012-05-08 21:26]

szczawik1984

masz po części racje choć do końca nie wiesz o co tu biega
chiny nie są równe wszystko zależy od importerów ile za dany produkt chcą zapłacić 1$ czy np 5$
[2012-05-08 21:28]

JKarp

CześćNie jest tak jak mówisz do końca bo importer wie co chce kupić i z jakiej fabryki. Gdyby tak nie było to materiały rozpuszczalne Kordy, ESP i Jaxona nie różniłyby się niczym. A ostatnio nawet miałem okazję porównać wizualnie siatkę Jaxona i ESP. Siatka ESP jest dużo gęstsza, zrobiona równiutko  i zupełnie inna w dotyku. Nawet inaczej się rozciąga.  ESP jest 6m a Jaxona 5m - zapewniam Cię, że choć to może bez  znaczenia ale wolę zapłacić za ESP 55zł niż za Jaxona 35zł.JK [2012-05-08 21:56]

szczawik1984

to jest dokładnie tak jak pisałem
każdy importer wie co chce kupić bo dostaje probki
tylko od niego zależy z jakiej półki skorzysta

[2012-05-10 19:40]

zawadzki

Ja korzystam z worków PVA Tandem Baitsa i też zostawiają glutki na żyłce po nitce.
[2012-05-14 07:47]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia