Match na zawody

/ 3 odpowiedzi
Witam chciałbym się was poradzić gdyż łowie tylko batem na jeziorach na łódkę jest spoko ale z brzegu to już nie za bardzo bo ryba bierze głównie na tyczkę czyli 9-13m a na oddległościówkę też się osiąga b.dobre wyniki ale do rzeczy interesuje mnie wędzisko mikado tachibana match 420/25kręcioł mistrall aqua match 30 fdJeżeli ktoś posiada ten sprzęt to niech pisze jak się sprawdza Z góry dzięki za odp.
jakub-jakub


wędki nie mam wiec sie na jej temat nie wypowiem a kołowrotek moze byc
jesli kupujesz kołowrotek do matchówki to musi miec płytka szpulę (dalekie rzuty)
duzy nawoj żyłki przy pełnym obrocie korbki jak rzucisz 50 m od brzegu  i kołowrotek ma mały nawój to bedziesz 5 minut sciagał zestaw :)
(2014/07/12 17:37)

u?ytkownik102837


Witam chciałbym się was poradzić gdyż łowie tylko batem na jeziorach na łódkę jest spoko ale z brzegu to już nie za bardzo bo ryba bierze głównie na tyczkę czyli 9-13m a na oddległościówkę też się osiąga b.dobre wyniki ale do rzeczy interesuje mnie wędzisko mikado tachibana match 420/25kręcioł mistrall aqua match 30 fdJeżeli ktoś posiada ten sprzęt to niech pisze jak się sprawdza Z góry dzięki za odp.

Co do tego zestawu to go nie znam ponieważ nim nie łowiłem ale jeśli chodzi o odległościówke to polecam ci również coś ze stajni mikado tylko że atthis match cw do 30g. Fajny kijek i z tego co się orientuje kosztuje teraz trochę więcej od mikado tachibana (różnica 10-30 zł zależy od sklepu)

Pozdrawiam Boczny Trok


(2014/07/12 20:45)

cobrax00


Akurat mam ten kołowrotek. Mi się sprawuje całkiem fajnie. Ładnie nawija żyłkę. Używam płytkiej szpuli z żyłką 0,14. Jakiś czas miałem go przy spinie i też dawał radę. (2014/07/12 21:23)


Sklep wedkuje.pl

Mistrall Aqua Match