Zaloguj się do konta

Match lub telematch do 200zł

utworzono: 2013/12/31 13:25
mrocio

Witam.Poszukuję wędki match lub telematch do kwoty +/- 200. Do tej wędki mam już zakupiony kołowrotek dragon maxima hs match. Łowię w jeziorze z łódki. Ryby jake najczęściej łowię to leszcz,lin oraz płoć i wzdręga. Ryby jakie łowię nie przekraczają 4 kg no nie raz leszcz jakiś się trafi. Łowię na łowisku w którym nie ma zbyt wielu zawad najczęściej na żyłkę 0.16 przypon 0.14. Spławiki jakie stosuje to od 2g do 6g. Dotychczas łowiłem na mikado trython match którego akcja jest wybitnie paraboliczna. Wolał bym coś  nieco sztywniejszego. Wydaje mi się że dosyć szczegółowo opisałem o co mi chodzi. Z góry dziękuje za pomoc :) [2013-12-31 13:25]

Misiekolarz

Witam również jestem na etapie wyboru matchówki, z tego co się orientowałem to odradzają sprzedawcy matchówki tele z niższej półki(chyba że koniecznie potrzebują sprzedać to i wcisną karpiówe mówiąc że będzie znakomita). Ja osobiście wybrałem shimano venegance 4.20 cw 5-20g akcja zbliżona to matchówki 3- częściowej, cena ok 300zł, ze względu na to że łowie z brzegu i potrzebuje rzucić niejednokrotnie daleko, z łodki takiej potrzeby niema to i wędka może być troszke inna. [2013-12-31 17:31]

rad13

osobiście mogę polecić medalista w trzech składach z kongera mam go niecałe dwa lata też rozglądałem się za matchówką jak pamiętam planowałem ją kupić na zakończenie roku szkolnego jednak postanowiłem się trochę rozejrzeć i nic z podobną akcją (jaka najbardziej mi odpowiadała)i ceną też do 200zł nie znalazłem kupiłem ją na wiosnę gdy się upewniłem.

[2013-12-31 18:36]

mateo111132

Polecam mikado tachibana lub daiwa aqualite power match [2013-12-31 19:06]

hellboy12

Witam. Ja w poprzedni rok dużo łowiłem na Jexon Extera Match 5-20g 3,90m cena około 150zł. Jak dla mnie wędka o idealnej akcji nie na miękka ale sztywna tez nie jest przy dużej rybie pracuje do połowy oraz bardzo ładnie wykonana jak z taka cenę. Kupił bym drugą taką gdyby robili o długości 4,5m ale niestety nie robią. Na nowy sezon udało mi się kupić nie drogo Robinson Cortez Power Match 4,5m o niej niestety na razie nic nie powiem bo jeszcze na nią nie łowiłem. Ja łowię głównie z brzegu i chciałem pobawić się taka długą wędką ale tobie jak łowisz z ludki to nie polecał bym zbyt długiej ale to pewnie wiesz z doświadczenia. Daj znać co kupiłeś i jak się sprawuje  [2014-01-01 13:16]