Match czy teleskop ?

/ 2 odpowiedzi
Witam wszystkich.Mam zamiar sobie kupić wędkę tylko nie wiem co bedzie lepsze na jezioro match czy teleskop. Prosze o szybką odpowiedź..
Tobek

Troszkę źle sformułowałeś pytanko :D Wędka typu match może zarówno być teleskopem lub "częściowa", tzn składana np z 3 segmentów ;D Wędki teleskopowe są bardziej poręczne ponieważ po złożeniu zajmują mniej miejsca, jednak wędka składająca się z np trzech segmentów posiada mniej łączeń, wg mnie posiadają lepszą akcję, jednak zajmują stosunkowo więcej miejsca. Osobiście lubię łowić metodą drgającej szczytówki więc wybrał bym dwa pickery (składaniowe).  Pozdrawiam (2013/09/09 21:00)

perwer

Witam wszystkich.Mam zamiar sobie kupić wędkę tylko nie wiem co bedzie lepsze na jezioro match czy teleskop. Prosze o szybką odpowiedź..

Z obrazuje Ci Twoje pytanie na przykładzie mojego :

Witam wszystkich .Mam zamiar kupic buty,tylko nie wiem jakie będa lepsze na twardą nawierzchnie : sandały ,klapki,adidasy,czy morze trapery? Prosze o szybka odpowiedź.

Jedynie co ja moge Tobie polecic -to idź do sklepu i zobacz jak wyglądaja wędki i jakie sa ich rodzaje--- później zobacz na przeznaczenie danych wędek ,a na końcu na metody jakimi sie nimi łowi ...Jak poznasz rodzaje wędek ,zadaj ponownie pytanie . (2013/09/10 09:02)