Marzenie każdego wędkarza - przynęta

/ 14 odpowiedzi
Obejrzyjcie sobie ten filmik koledzy,to aż nie możliwe żeby tak łowna była ta przynęta.
A nigdzie w Polsce nie można jej dostać,nie wiem czemu. :(
Na pewno nie brakowało by wędkarzy którzy by więcej zapłacili,żeby ja mieć w swoim arsenale.
W przełomie maja i czerwca jadę Do Szwecji i mam nadzieje że zdążę kupić te cacka.
Jeśli ktoś jakieś namiary na te przynęty,to był bym ogromnie wdzięczny.

http://www.youtube.com/user/savagegear
SpinerZbok


:))) nie no, niech kolega nie robi sobie nadziei, to tylko film zrobiony na pewno na jakimś łowisku specjalnym. Jak kolega znajdzie wodę z takimi okoniami (a naprawdę prawie w każdej wodzie można takie trafić), to będą brały na inne przynęty;) Ta guma reklamowana jest jako nowość a mój znajomy łowił na nią już kilka lat temu. Można ją kupić w sklepach, ale trzeba trochę więcej się nachodzić. Brak na rynku spowodowany jest tym, że nie jest tak rewelacyjna jakby chcieli producenci:) i zainteresowanie nie było zbyt duże. (2011/02/16 07:32)

ryukon1975


Zwykły chwyt marketingowy,marzeniem każdego realnie patrzącego na wędkarstwo jest pogoda która pozwoli na w miarę znośne warunki do wędkowania.Przynajmniej ja na to czekam,na szczęście już nie długo marzec:). (2011/02/16 07:51)

Amitaf


Przynęta przynętą, ale gdzie w Polsce tak łowne aweny? Tak na marginesie to Garbusy piękne. W naszych łowiskach (ogólnie dostępnych) w jeden sezon zniknęłyby bezpowrotnie.  (2011/02/16 08:53)

u?ytkownik44916


Niestety prawda. Mam kilka takich dzikich miejsc gdzie ostało się jeszcze sporo pięknych (dla mnie piękne są takie powyżej 35cm) okoni. Nie zabieram tam nikogo poza ojcem i jednym kolegą z którym łowię już od nastu lat. Wiem jak w ciągu jednego roku z okoniowego eldorado można zrobić pustkowie, gdzie sukces to złowienie jakiegokolwiek pasiaka... Widziałem to na własne oczy i nijak mi się to nie podobało. Niestety, nie wszyscy znają umiar. A raczej mało kto go zna... (2011/02/16 09:01)

Amitaf


Zapomniałem dodać, że "Marzenie każdego wędkarza" (przynajmniej moim), jak piszesz w tytule jest mieć łowiska z takimi Okoniami i inną rybą w, których zawsze będzie ryba, a nie tylko woda - często również z małą zawartością czystej wody. (2011/02/16 09:16)

misteRY


Te przynęty dostępne są na stronie sklepu internetowego fishing-mart, dołączam link i sam się zastanawiam nad ich kupnem jednak cena troche zaporowa nawet jak na wobki (2011/02/16 09:19)

piotr0111


Przynęta bardzo ciekawa, ale myślę ,że gdybyśmy mieli lepsze łowiska to duże okonie łowilibyśmy na tradycyjne gumy (twistery,kopyta).Chociarz sam chętnie przetestował bym ta gumę . (2011/02/16 09:56)

Chomikus


Okonie w tym komercyjnym stawiku bardzo ładne i widać że głodne :) a co do przynęty to hmmm...  zwykłego kopytka by garbuski nie odmówiły
Dragon ma w tym sezonie bardzo podobną nowość nazywa się Shogun lub tak już napisał wcześniej Robert1911
http://allegro.pl/javallon-imakatsu-11-cm-real-color-zywa-ryba-i1444709910.html#gallery (2011/02/16 10:47)

lechu80


Film jest montowany przynajmniej z 4 wypadów nad wodę. Jak się dobrze przyglądniesz to zobaczysz. Ja łowię okonie na obrotówki i mam lepsze rezultaty. wystarczy znaleźć dobre miejsce okoniowe. (2011/02/16 10:50)

kwasik


Na świecie pełno jest cudownych przynęt:

http://www.woblery.eu/index.htm

To znacie? Te wszystkie ryby podobno złowił jeden człowiek (jest na wszystkich fotografiach) na wyłącznie robione przez siebie woblery, większość w Polsce! 

(2011/02/16 10:55)

u?ytkownik57785


A moim marzeniem, jako wędkarza, jest czysta Odra, jej brzegi, dużo ryb w niej i innych łowiskach, tańsze wędki w sklepach, a przede wszystkim ciężkie obozy pracy dla kłusowników. (2011/02/16 11:07)

ryukon1975


Jak widzisz kol.celkowski nie masz dużych wymagań w porównaniu z innymi wędkarzami.Jest to marzenie proste do zrealizowania parę złotych i do sklepu,ale po powrocie bedziesz w pełni zrealizowany i uszczęśliwiony-czy jest sens dalej żyć?:):):) (2011/02/16 11:24)