Marzec - pora na ryby?

/ 5 odpowiedzi
Mam pytamie czy . CZY MARZEC TO ODPOWIEDNIA PORA NA POCZĄTEK SEZONU. Byłem w marcu kilka razy na rybach i nic, nawet żadnego brania.wiec może jest narazie za zimno albo co.
przemo1980


Mam pytamie czy . CZY MARZEC TO ODPOWIEDNIA PORA NA POCZĄTEK SEZONU. Byłem w marcu kilka razy na rybach i nic, nawet żadnego brania.wiec może jest narazie za zimno albo co.


w zimę też jest zimno i to bardzo :) (2011/03/21 21:56)

szymon198226


kolego ja byłem jusz 13 marca coprawda nic niezłowiłem ale sama przyjemność posiedzenia nad wodom słonko ładnie grzało bezwietrznie coś pieknego wruciłem o kiju ale bardzo zadowolony (2011/03/21 22:40)

Hanys005


Mam pytamie czy . CZY MARZEC TO ODPOWIEDNIA PORA NA POCZĄTEK SEZONU. Byłem w marcu kilka razy na rybach i nic, nawet żadnego brania.wiec może jest narazie za zimno albo co.


Ja byłem w tym roku trzy razy i nic ale samo siedzenie w ciszy nad wodą to coś pięknego
odpoczynek na pełnym łonie natury :) (2011/03/21 22:50)

klawik93


kolego ja byłem jusz 13 marca coprawda nic niezłowiłem ale sama przyjemność posiedzenia nad wodom słonko ładnie grzało bezwietrznie coś pieknego wruciłem o kiju ale bardzo zadowolony


JUŻ
CO PRAWDA
NIE ZŁOWIŁEM
PIĘKNEGO
WRÓCIŁEM

TAK NA PRZYSZŁOŚĆ BO RZYGAĆ SIĘ CHCE !! (2011/03/21 23:19)

szymon198226


kolego ja byłem jusz 13 marca coprawda nic niezłowiłem ale sama przyjemność posiedzenia nad wodom słonko ładnie grzało bezwietrznie coś pieknego wruciłem o kiju ale bardzo zadowolony


JUŻ
CO PRAWDA
NIE ZŁOWIŁEM
PIĘKNEGO
WRÓCIŁEM

TAK NA PRZYSZŁOŚĆ BO RZYGAĆ SIĘ CHCE !!


to se rzygni (2011/03/22 19:21)