Zaloguj się do konta

Marzanna

utworzono: 2011/03/31 20:53
kick

witam bylem dziś na rzece się zrelaksować ze splawikwką złowilem 2 dorodne leszcze z 3 rybami miałem troczę problemu bo mialem zlamane kolano i trochę mi trudno narazie chodzić po rzece więc mi się zerwały .po chwili zauwarzylem branie na dorodnego czerwonego robaka troszkę poczekalem aż ryba połkinie haczyk i odruchowo zacinam i czuję opór ale daje się podnieść i po chwili patrzę a tam malutki okonek zaplątał się w marzannę wyciągnołem ją na brzeg rzeki i ją tam zostawiłem bo co miałem zrobić i tak zakończya się moja przygoda z marzanną.pozdro
[2011-03-31 20:53]

szymon198226

noto prawdziwie przywitałeś wiosne

[2011-03-31 20:55]

Killer45

A przepraszam! Jak można złamać kolano? To bardzo ciekawe!
[2011-03-31 22:24]

miszczunio

Mozna zlamac prawie wszystko, nawet wacka. Ja na przyklad polamalem sobie obydwie piety.
[2011-04-01 15:29]

kick

A przepraszam! Jak można złamać kolano? To bardzo ciekawe!

napadli mie 2 pesudokibice ale przechodzień ich przegonił
[2011-04-01 15:34]

Na początku współczuję przygody z tymi przestępcami. Takich chujów nie powinno się nazywać pseudokibicami lecz właśnie PRZESTĘPCAMI ale mniejsza o to. Mówisz , że wyciagnąłeś Marzannę? Toż to niewybaczalny błąd. Trza było ją czym prędzej z powrotem do wody wrzucić a nie na brzegu zostawić. Zima przez Ciebie jeszcze wróci;) Nieładnie:))) [2011-04-01 16:31]

kick

Na początku współczuję przygody z tymi przestępcami. Takich chujów nie powinno się nazywać pseudokibicami lecz właśnie PRZESTĘPCAMI ale mniejsza o to. Mówisz , że wyciagnąłeś Marzannę? Toż to niewybaczalny błąd. Trza było ją czym prędzej z powrotem do wody wrzucić a nie na brzegu zostawić. Zima przez Ciebie jeszcze wróci;) Nieładnie:)))

ale były by kolejne zaczepy
[2011-04-02 10:53]

kick

Na początku współczuję przygody z tymi przestępcami. Takich chujów nie powinno się nazywać pseudokibicami lecz właśnie PRZESTĘPCAMI ale mniejsza o to. Mówisz , że wyciagnąłeś Marzannę? Toż to niewybaczalny błąd. Trza było ją czym prędzej z powrotem do wody wrzucić a nie na brzegu zostawić. Zima przez Ciebie jeszcze wróci;) Nieładnie:)))

i dziękuję za wspóczucia
[2011-04-02 10:54]