Martwa Wisła ok. Górki Zachodnie Gd

/ 2 odpowiedzi
Zachęcony dobrymi wynikami czwartkowego wędkowania to jest 13 08 jadę w to samo miejsce wcześniej godz.5,15 jestem na miejscu koledzy z łódkami i pontonami wodują się ja rozkładam się n brzegu w czwartkowym miejscu.Przygotowanie zanęty rozłożenie sprzętu i jak poprzednio gruntówka z koszykiem 20gr ispławikówka 8m długo oczekiwałem na pierwsze branie po dobrej godzinie jest babka i to okazała na gruntówce certa niema wymiaru do wody o 10 leszcz około 1kg nad Wisłą pojawiają się amatorzy kąpieli i sportów wodnych koniec wędkowania ale ryby w tym dniu nie chciały współpracować zbyt gorąco wybieram się w przyszłym tygodniu ,napisze jeżeli będzie ciekawie i wyniki podam.
operatywny

Jutro wybieram się na ryby Martwa Wisła Górki Zachodnie zachęcony optymistyczną pogodą z kalendarza wędkarskiego i dobrą pogoda dla Gdańska rano o5godz.wyjazd a jakie będą efekty napisze po powrocie. (2015/08/20 20:50)

operatywny

Dzisiaj byłem na rybach o godz.6,15 zanęciłem i zacząłem wędkowanie po 20 min na bata 8m branie piękny jaź około1,5 kg narobił trochę hałasu żyłka gł.0,16 przypon 0,12 haczyk nr 12 troch czasu zabrało wyholowanie ponieważ jest niski stan wody wystaje zielsko trzeba było trochę lawirować ,podsypałem zanęty i czekam w międzyczasie mam branie na koszyk wyciągam ładnego okonia i tak do godz. 12 złowiłem leszcza kilka mniejszych i 3 ładne płotki . (2015/08/21 21:37)