Zaloguj się do konta

Martwa Wisła - Ukraina kłusuje !

utworzono: 2012/04/01 19:15
kazik-kz2

co on soba reprezentuje taki ukrainiec???? co ??? jest w gościech to niech bedzie grzeczny a nie wioche robi !!! i dlatego mam takie zdanie a nie inne , kacapy u siebie wytepili a teraz u nas kłusuja ??!! co myśleć o akich ludziach co??? polska ma tak rybne wody że mogą sobie kłusować??? ale tu połowa to tylko pisze a nic nie robi z kusolami!!!


Wiochę to robisz Ty, pisząc takie bzdury bez ładu i składu.

[2012-05-10 21:13]

alibaba23

tak dobrze ok ;-) Ty jesteś super!!!  zamykam temat [2012-05-10 21:16]

kogutw68

jak nie potrafi sie zachowac jak człowiek

 


Sory kolego, może on właśnie się zachowuje jak człowiek głodny człowiek, ale ty go widzisz tylko jak sieci rozstawia, nie znasz go osobiście, nie wiesz jaką ma sytuację, a jedziesz po nim jak po psie, przecierz to taki sam człowiek jak ty, zgadzam się że kłusuje może nie wie że nie wolno, oni mają inne prawa inny kraj, może wystarczy go tylko poinformowac że u nas to jest zabronione. Tak na marginesie w tym roku byłem na ukrainie, zima -23 st C z elektrociepłowni wypływa ciepła woda jedzie się wzdłuż tej rzeki kilkanaście kilometrów i powiem ci że widok przykry co 20-30 metrów kobieta z wędką i wiadrem bo jeśc się chce. Nigdy nie słyszałeś opowieści o polakach w niemczech jak pojechali nie mieli pracy i jak by nie ryby w brudnych jak ścieki rzeczkach to by z głodu padli. Uważasz że gdyby ten ukrainiec żebrał to dał byś mu na chleb. Zanim kogoś zgnoisz to pomyśl o wszystkim, a jak to nie da ci do myślenia to zrób sobie 3-4 dni głodówki. I jeszcze jeden aspekt pracy ukraińców u nas, są prace do których żaden polak się nie nadaje. [2012-05-10 21:17]

kogutw68

co on soba reprezentuje taki ukrainiec???? co ??? jest w gościech to niech bedzie grzeczny a nie wioche robi !!! i dlatego mam takie zdanie a nie inne , kacapy u siebie wytepili a teraz u nas kłusuja ??!! co myśleć o akich ludziach co??? polska ma tak rybne wody że mogą sobie kłusować??? ale tu połowa to tylko pisze a nic nie robi z kusolami!!!



Po twoim zdjęciu widac że ty też na mięsko lubisz popływac, na kutrze to tylko po mięsko się pływa [2012-05-10 21:19]

alibaba23

w morze po mięso???? ja lubie morze , to jest odskocznia jak dla mnie , z czystym sumieniem moge powiedziec że nigdy ryb nie handlowałem jak brałem to troche dla siebie ;-) co jest warta ryba co siedzi w zamrażalce miesiąc czasu?

[2012-05-10 21:26]

kogutw68

w morze po mięso???? ja lubie morze , to jest odskocznia jak dla mnie , z czystym sumieniem moge powiedziec że nigdy ryb nie handlowałem jak brałem to troche dla siebie ;-) co jest warta ryba co siedzi w zamrażalce miesiąc czasu?


A ukraińcy mogą jeśc mrożone, uważasz że ten ukrainiec handluje tymi rybami??? [2012-05-10 21:33]

kogutw68

w morze po mięso???? ja lubie morze , to jest odskocznia jak dla mnie , z czystym sumieniem moge powiedziec że nigdy ryb nie handlowałem jak brałem to troche dla siebie ;-) co jest warta ryba co siedzi w zamrażalce miesiąc czasu?



Tak się składa że wiem jak wyglądają połowy z kutra i nie powiesz mi że płyniesz wyhaczyc sobie jedną rybkę na kolację.  [2012-05-10 21:36]

okno

Witam
Tak przyglądam się temu wątkowi i postanowiłem coś skrobnąć.
Widzę że kolega  kogutw68  to jakieś niewiniątko jest. Kolego, Ty widziałeś, ale kuter w oddali bo jak byś chociaż raz był połowić na morzu z kutra to takich głupot byś nie wypisywał. A co według twojego zdania należy zrobić z dorszem wyciągniętym z 80 m wypuścić go z powrotem aby stał się pożywką dla innych stworzeń. A może wcale nie wędkować na morzu oraz zlikwidować limity dla rybaków a dorsze kupować w sklepie.Co rybołówstwo zrobiło z populacją dorszy bałtyckich to wszystkim wiadomo.(a jak Ci nie wiadomo to się zainteresuj) To co wyłowi się wędką jest kroplą w morzu w porównaniu z rybołówstwem. Na morze płynie łowić się sportowo tak jak na innych wodach, a ryba jest dla ludzi, taka specyfikacja tego łowiska i tego nie zmienisz swoimi mądrościami. Wybierz się na morze raz, złów sobie limit i odpoczywaj na kutrze a nie będziesz głupot wypisywał bo to nie ma nic wspólnego z realiami.

"Sory kolego, może on właśnie się zachowuje jak człowiek głodny człowiek, ale ty go widzisz tylko jak sieci rozstawia"
A według Ciebie po co on tu przyjechał, bo według mnie to kraść i niszczyć czyjeś dobro. Poczytaj sobie kolego o regulaminie połowów ryb na Ukrainie, tam nie może a u nas według ciebie może?
Głupoty człowieku prawisz, jak jest głodny to znaczy że nie ma rozumu w głowie i idzie na łatwiznę albo nie chce mu się pracować. Jak jeździsz na Ukrainę to załóż fundację i ich dokarmiaj. To nie ma nic wspólnego z kłusownictwem Ukrainca w Polsce - mylisz pojęcia Kolego.

"Nigdy nie słyszałeś opowieści o polakach w niemczech jak pojechali nie mieli pracy i jak by nie ryby w brudnych jak ścieki rzeczkach to by z głodu padli"
Nie masz kolego zielonego pojęcia o pracy Polaków w Niemczech i bzdury wypisujesz. Przepracowałem u nich 15 lat, dobrze jadłem i bardzo dobrze zarabiałem. Jeździłem do pracy z głową i przygotowany a nie z resztką mózgu pod czachą tak jak ten Ukrainiec. Tam nie połowisz 10 min bez zezwolenia, to państwo policyjne. Jedź sam i się przekonasz ile tam kłusownictwo kosztuje.

"Zanim kogoś zgnoisz to pomyśl o wszystkim" więc nie gnoj innych w tym wątku sam nie mając zielonego pojęcia.

"I jeszcze jeden aspekt pracy ukraińców u nas, są prace do których żaden polak się nie nadaje"
A według Ciebie to jakie to pracę. Spróbuj namówić Ukrainca aby czyścił kanały ściekowe pod miastem - Polak to wykonuje. Jedź sobie na rynek i spróbuj zatrudnić Ukraińca, polskie słowa jakie znają dobrze to za ile, nie ważne czy znają się na pracy którą mieli by wykonywać, to drugorzędne. Oni są u nas i obowiązuje ich polskie prawo i obyczaje do których powinni się dostosować tak jak Polak w Niemczech. [2012-05-11 00:04]

JOPEK1971

Witam
Tak przyglądam się temu wątkowi i postanowiłem coś skrobnąć.
Widzę że kolega  kogutw68  to jakieś niewiniątko jest. Kolego, Ty widziałeś, ale kuter w oddali bo jak byś chociaż raz był połowić na morzu z kutra to takich głupot byś nie wypisywał. A co według twojego zdania należy zrobić z dorszem wyciągniętym z 80 m wypuścić go z powrotem aby stał się pożywką dla innych stworzeń. A może wcale nie wędkować na morzu oraz zlikwidować limity dla rybaków a dorsze kupować w sklepie.Co rybołówstwo zrobiło z populacją dorszy bałtyckich to wszystkim wiadomo.(a jak Ci nie wiadomo to się zainteresuj) To co wyłowi się wędką jest kroplą w morzu w porównaniu z rybołówstwem. Na morze płynie łowić się sportowo tak jak na innych wodach, a ryba jest dla ludzi, taka specyfikacja tego łowiska i tego nie zmienisz swoimi mądrościami. Wybierz się na morze raz, złów sobie limit i odpoczywaj na kutrze a nie będziesz głupot wypisywał bo to nie ma nic wspólnego z realiami.

"Sory kolego, może on właśnie się zachowuje jak człowiek głodny człowiek, ale ty go widzisz tylko jak sieci rozstawia"
A według Ciebie po co on tu przyjechał, bo według mnie to kraść i niszczyć czyjeś dobro. Poczytaj sobie kolego o regulaminie połowów ryb na Ukrainie, tam nie może a u nas według ciebie może?
Głupoty człowieku prawisz, jak jest głodny to znaczy że nie ma rozumu w głowie i idzie na łatwiznę albo nie chce mu się pracować. Jak jeździsz na Ukrainę to załóż fundację i ich dokarmiaj. To nie ma nic wspólnego z kłusownictwem Ukrainca w Polsce - mylisz pojęcia Kolego.

"Nigdy nie słyszałeś opowieści o polakach w niemczech jak pojechali nie mieli pracy i jak by nie ryby w brudnych jak ścieki rzeczkach to by z głodu padli"
Nie masz kolego zielonego pojęcia o pracy Polaków w Niemczech i bzdury wypisujesz. Przepracowałem u nich 15 lat, dobrze jadłem i bardzo dobrze zarabiałem. Jeździłem do pracy z głową i przygotowany a nie z resztką mózgu pod czachą tak jak ten Ukrainiec. Tam nie połowisz 10 min bez zezwolenia, to państwo policyjne. Jedź sam i się przekonasz ile tam kłusownictwo kosztuje.

"Zanim kogoś zgnoisz to pomyśl o wszystkim" więc nie gnoj innych w tym wątku sam nie mając zielonego pojęcia.

"I jeszcze jeden aspekt pracy ukraińców u nas, są prace do których żaden polak się nie nadaje"
A według Ciebie to jakie to pracę. Spróbuj namówić Ukrainca aby czyścił kanały ściekowe pod miastem - Polak to wykonuje. Jedź sobie na rynek i spróbuj zatrudnić Ukraińca, polskie słowa jakie znają dobrze to za ile, nie ważne czy znają się na pracy którą mieli by wykonywać, to drugorzędne. Oni są u nas i obowiązuje ich polskie prawo i obyczaje do których powinni się dostosować tak jak Polak w Niemczech.



Masz rację kolego odnośnie życia w Niemczech,też tam jestem i wiem jak jest.Polacy kłusują nie dla tego że nie mają co jeśc,wielu z tych co kłusują zarabiają 2tyś Euro,chyba bidy nie mają?Mógłbym zrozumiec że ciężko zdac egzamin na kartę niemiecką ale pajace przynoszący nam wstyd walą siecią.Nie dziwię się że Niemiec widząc rejestrację polską ma dreszcze i zaraz dzwoni po policję.Ukrainiec może głodny,ale patrząc na ulicę polskich miast też chodzą głodni,niestety.Choc pracy dla Ukraińca jest w Polsce od groma to kłusuje,i to należy zwalczac wszelkimi siłami. 
[2012-05-11 02:03]

kogutw68

Witam
Tak przyglądam się temu wątkowi i postanowiłem coś skrobnąć.
Widzę że kolega  kogutw68  to jakieś niewiniątko jest. Kolego, Ty widziałeś, ale kuter w oddali bo jak byś chociaż raz był połowić na morzu z kutra to takich głupot byś nie wypisywał. A co według twojego zdania należy zrobić z dorszem wyciągniętym z 80 m wypuścić go z powrotem aby stał się pożywką dla innych stworzeń. A może wcale nie wędkować na morzu oraz zlikwidować limity dla rybaków a dorsze kupować w sklepie.Co rybołówstwo zrobiło z populacją dorszy bałtyckich to wszystkim wiadomo.(a jak Ci nie wiadomo to się zainteresuj) To co wyłowi się wędką jest kroplą w morzu w porównaniu z rybołówstwem. Na morze płynie łowić się sportowo tak jak na innych wodach, a ryba jest dla ludzi, taka specyfikacja tego łowiska i tego nie zmienisz swoimi mądrościami. Wybierz się na morze raz, złów sobie limit i odpoczywaj na kutrze a nie będziesz głupot wypisywał bo to nie ma nic wspólnego z realiami.

"Sory kolego, może on właśnie się zachowuje jak człowiek głodny człowiek, ale ty go widzisz tylko jak sieci rozstawia"
A według Ciebie po co on tu przyjechał, bo według mnie to kraść i niszczyć czyjeś dobro. Poczytaj sobie kolego o regulaminie połowów ryb na Ukrainie, tam nie może a u nas według ciebie może?
Głupoty człowieku prawisz, jak jest głodny to znaczy że nie ma rozumu w głowie i idzie na łatwiznę albo nie chce mu się pracować. Jak jeździsz na Ukrainę to załóż fundację i ich dokarmiaj. To nie ma nic wspólnego z kłusownictwem Ukrainca w Polsce - mylisz pojęcia Kolego.

"Nigdy nie słyszałeś opowieści o polakach w niemczech jak pojechali nie mieli pracy i jak by nie ryby w brudnych jak ścieki rzeczkach to by z głodu padli"
Nie masz kolego zielonego pojęcia o pracy Polaków w Niemczech i bzdury wypisujesz. Przepracowałem u nich 15 lat, dobrze jadłem i bardzo dobrze zarabiałem. Jeździłem do pracy z głową i przygotowany a nie z resztką mózgu pod czachą tak jak ten Ukrainiec. Tam nie połowisz 10 min bez zezwolenia, to państwo policyjne. Jedź sam i się przekonasz ile tam kłusownictwo kosztuje.

"Zanim kogoś zgnoisz to pomyśl o wszystkim" więc nie gnoj innych w tym wątku sam nie mając zielonego pojęcia.

"I jeszcze jeden aspekt pracy ukraińców u nas, są prace do których żaden polak się nie nadaje"
A według Ciebie to jakie to pracę. Spróbuj namówić Ukrainca aby czyścił kanały ściekowe pod miastem - Polak to wykonuje. Jedź sobie na rynek i spróbuj zatrudnić Ukraińca, polskie słowa jakie znają dobrze to za ile, nie ważne czy znają się na pracy którą mieli by wykonywać, to drugorzędne. Oni są u nas i obowiązuje ich polskie prawo i obyczaje do których powinni się dostosować tak jak Polak w Niemczech.


 

Masz rację kolego Janie kuter widuję w telewizji ale mam znajomych co jeżdżą po mięsko na kuter z kilkoma lodówkami chosiaż mnie nie interesuje wyciągarka do miesa bo inaczej nie można tego nazwac. Ale nie o to chodzi że ktoś lubi sobie świeżą rybkę opierdzielic ale o to że jeden może a drugiemu za rybę w siatce karę śmierci by wymierzył. Jakoś w tym sporcie nie widac jednomyślności jeden sobie ubzdura że wszystko co złowi to wypuszcza i chciałby aby inni tak samo robili chociaż regulamin wyraźnie określa czego ile można złowic, a właściwie zabrac ja nie wypuszczam ryb zabieram limity w wymiarze i mało mnie obchodzi co kto o tym myśli święty nie jestem i nie wiem czy ktokolwiek jest. Tak samo mnie wnerwia kłusowanie chociaż jak się okazuje nie wiele można z tym zrobic. Jedna zasada jeżeli kłusuje polak i ukrainiec to obaj są na równi przestępcami a nie jeden gorszy bo z ukrainy. Co do pracy ukraińców to jeśli zarabiają tyle co polacy to robią dwa razy więcej niż polacy a jak chcesz żeby za 5 zł za godz robił tyle co polak za 10 to sory sam bym nie robił.

[2012-05-11 19:01]

max2015

Z wiatrowki w opone niech sie bohun zasrany wykąpie !!! [2012-05-25 15:46]

Jack14

No nie jesteś ulubieńcem w różnych tematach dlatego proponuję "zastanów się co i gdzie robisz" Jeśli próbujesz zrobić z całego forum "durnia" to czas to zakończyć. [2012-05-25 15:57]