Martwa Wisła-pseudo wędkarze.

/ 3 odpowiedzi
witam! wędkuje od tego roku na martwej wiśle.Głównie sandacze próbuje lecz wyniki marne kilka powyżej 50cm.ale nie to mnie boli mianowicie boli widok ludzi trolingujących na 2 lub 3 wędki i zabijających sandacze małe jak okonie,nóż się w kieszeni otwiera zamiast się relaksowac nad woda takie rzeczy się ogląda! czy to normalne nie ma juz wedkarzy? nie mowie zeby zlapac i wypuscic ale ludzie opamietajcie sie!!!dalo by rade na 10wędek trolowac to by na 10 trolowali!!! Zezwolenie 240zł i co?! po co to opłacać kontroli zero!!! i wątpię że jest jakakolwiek bo wszyscy nazwę ich kłusole dla mnie to nie wędkarze, nie patrzą na nic robią co chcą.BRAK SŁÓW!!!
tapi75


masz racje , zlikwidować troling powinni !!!!!!!!!! (2014/06/23 22:31)

p4bl0


niestety tak wyglądają realia na martwej wiśle. najgorzej jest w maju gdy duże grono ludzi trolinguje za szczupakiem którego wiadomo ile jest w tym akwenie i wyciągaja sandacze z tarlisk. Natomiast jeżeli chodzi o troling na 2 wedki to na odcinku morskim jest on dozwolony (2014/06/23 23:07)

pakul1206


Kolego urodziłeś się wczoraj? dziadostwo jakie panuje na naszych wodach jest nie do opisania,liczy się sztuka,na  "moim" łowisku wzieliśmy sprawy w swoje ręce, zawsze jest nas kilku i wymuszamy przestrzegania przepisów,niedawno przybywając na rybki wcześniej niż zwykle spotkaliśmy znajomego sciągągającego siatkę, były dwa karpie koleś powiedziane miał nmiej więcej tak " bież te ryby i spierdzielaj następnym razem będziemy skórwysy..mi i masz sprawę o kłusownictwo był też taki jeden co walił szczupaczki bez wymiaru w łeb, po krótkiej rozmowie więcej go nie widziałem, musimy zrozumieć że to jest NASZA woda, nie pzw nie państwowa, płacimy składki za nią więc jest nasza, dbajmy o nią jeśli chcemy jeszcze trochę na niej połowić. (2014/06/23 23:15)