Martwa Wisła i Wyspa Sobieszewska

/ 3 odpowiedzi
Witam, mam pytanie głównie skierowane do ludzi z 3miasta, aby ktoś konkretnie wytłumaczył w końcu bo ani mapek nie ma, ani inspektorat jakieś głupoty pisze. Czy teren który zaznaczyłem na mapie jest objęty rybołówstwem morskim jeszcze ? Chodzi mi o to zezwolenie :

http://bip.oirm.gdynia.pl/214.html

Nie mogę nigdzie znaleźć informacji ani żadnej mapki konkretnej do jakiego terenu sięga to zezwolenie, a słyszałem że odcinki martwej Wisły to obejmuje, i jeszcze jedno, czy można wędkować w nocy czy tylko od zmierzchu do świtu na zezwolenie morskie ? Wolę odpowiedź od kogoś ogarniętego w tych sprawach niż później płacić mandaty podczas kontroli...

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

siawes


wejdź na pomorski przewodnik wędkarski i tam jest dział martwa wisła i wszystkiego się dowiesz. a woda morska sięga do 1/3 tej linni co zaznaczyłeś od strony morza (2018/05/08 11:08)

siawes


tu masz link i poczytaj, sam niedawno pytałem tam gdzie jest koniec wisły pzw a gdzie morska się zaczyna bo na tych odcinkach zupelnie inne zasady i regulamin
Martwa wisła pzw konczy się przy wejściu do wisły śmiałej i dalej już jest woda morska pomorskiprzewodnikwedkarski.pl/forum/34-wody-morskie/2721-martwa-wisla?start=255 (2018/05/08 12:07)