Zaloguj się do konta

Martwa rybka - pianka w brzuchu

utworzono: 2011/05/22 17:32
szczupi

Witam.
Widziałem na filmie jak w martwą rybkę podawana była strzykawką przez  otwór gębowy pianka która ma za zadanie unoszenie przynęty w toni. ( dotyczy łowienia z gruntu )
Skąd ta pianka ?
Inne ciekawe sposoby.

Dzięki.
[2011-05-22 17:32]

tochu9702

Ja spotkałem się z sytuacją odwrotną... widziałem jak koleś przebijał "pęcherze pławne"-(czy jakoś tak) rybom i strzelał z procy- mówił, że nęci. A za kilka dni widziałem, jak rano szedłem na ryby, jak on już wraca z 3 dorodnymi sandaczami i mówi, że złapał więcej tylko limit mu nie pozwalał więcej wziąć... [2011-05-22 17:44]

CARPHUNTER

po co strzykawka i pianka ? jak chcesz unieść martwą rybkę wystarczy delikatnie ją naciąć w części ogonowej i wcisnąć podłużny kawałek styropianu pozdrawiam [2011-05-22 18:53]

siri34

ja zaś strzykawka wstrzykuje powietrze przez pyszczek do pęcherza pławnego i tyle
[2011-05-22 19:44]

bobus86

Witam.
Widziałem na filmie jak w martwą rybkę podawana była strzykawką przez  otwór gębowy pianka która ma za zadanie unoszenie przynęty w toni. ( dotyczy łowienia z gruntu )
Skąd ta pianka ?
Inne ciekawe sposoby.

Dzięki.

po cholere pianka?wiekrzej pierdoly jeszcze nie slyszalem.napisz jeszcze ze to pianka montarzowa to bedzie napewno kawal tygodnia:)wracajac do tematu jesli chcesz podniesc rybke tak zeby unosila soe w toni to wsun jej do pyszczka kawalek suchego patyka i tyle najprosciej.i wierz mi ze to dziala.tylko nierob tego zywej rybie:)powodzenia [2011-05-22 22:45]

szczupi

Dzięki. [2011-05-23 20:39]

grzesiek35

Ja spotkałem się z sytuacją odwrotną... widziałem jak koleś przebijał "pęcherze pławne"-(czy jakoś tak) rybom i strzelał z procy- mówił, że nęci. A za kilka dni widziałem, jak rano szedłem na ryby, jak on już wraca z 3 dorodnymi sandaczami i mówi, że złapał więcej tylko limit mu nie pozwalał więcej wziąć...




rybkami strzelał z procy?

[2011-05-23 21:03]

bobus86

Ja spotkałem się z sytuacją odwrotną... widziałem jak koleś przebijał "pęcherze pławne"-(czy jakoś tak) rybom i strzelał z procy- mówił, że nęci. A za kilka dni widziałem, jak rano szedłem na ryby, jak on już wraca z 3 dorodnymi sandaczami i mówi, że złapał więcej tylko limit mu nie pozwalał więcej wziąć...




rybkami strzelał z procy?


no wlasnie rybami z procy sadził?? [2011-05-26 22:12]

daniello2010

Witam.
Widziałem na filmie jak w martwą rybkę podawana była strzykawką przez  otwór gębowy pianka która ma za zadanie unoszenie przynęty w toni. ( dotyczy łowienia z gruntu )
Skąd ta pianka ?
Inne ciekawe sposoby.

Dzięki.

Gdzie mozna taka strzykawke/aplikator do pianki kupic??bo niemoge go nigdzie znalesc byl on uzyty w WMH 63 w filmie sandacz na martwa rybke...Prosze o pomoc:(
[2011-10-31 10:58]

cienki002

Ja spotkałem się z sytuacją odwrotną... widziałem jak koleś przebijał
"pęcherze pławne"
-(czy jakoś tak) rybom i strzelał z procy- mówił, że nęci. A za kilka dni widziałem, jak rano szedłem na ryby, jak on już wraca z 3 dorodnymi sandaczami i mówi, że złapał więcej tylko limit mu nie pozwalał więcej wziąć...


rybkami strzelał z procy?

Myślę, że o nie chodzi ; )




[2011-10-31 12:37]

cienki002

Chociaż jak by na to spojrzeć z drugiej strony to jak można pęcherzami strzelić z procy ;p Więc może jednak rybkami nęcił ; ) [2011-11-01 19:31]

Majster 81

Też widziałem jak tzw wyjadacze przebijali pęcherze pławne i nęcili (węgorze) więc nie dziwi mnie to.Co do pianki nie słyszałem lecz polecam kulki styropianu do pyska tak samo działa.Pozdrawiam
[2011-11-01 19:35]