Zaloguj się do konta

Marcowe łowienie karasi

utworzono: 2017/03/03 06:39
filip-kruczynski

Witam wszystkich wędkarzy. Mam pytanie. Czy biorą i z Karasie? Pytam na forum, gdyż jestem dwa tygodnie po operacji złamania nogi. Niestety chęć wędkowania jest silniejsza niż rady lekarzy,żeby leżeć w domu. Głównym zaleceniem jest odpoczynek,a gdzie odpoczynek bardziej niż na rybach ;) Wracając do mego pytania. Pytam o te Karasie gdyż najbliższą miejscówka do łowienia tych pięknych polskich ryb jest nieuzywany zbiornik przeciwpożarowy który wspólnie z tesciem zarobiłem kilka lat temu. Jest w odległości ok 1000 metrów od mojego domu więc powoli jakoś bym tam się dokulal,żeby trochę posiedzieć i popatrzeć na spławik. Na zbiornik PZW niestety jest za daleko. Po drugie jedyna opcja łowienia na tym zbiorniku to łowienie z łódki, moja aktualnie jest w trakcie remontu. Który niestety musiałem zlecić znajomemu ponieważ ja nie dam rady skończyć. Także, czy jest sens iść na ten staw? Staw jest wielkości 30m x 10m może trochę wiekszy. W najgłębszym miejscu ma ok 4 metrów. W zeszłym roku nie łowiłem tam o tej porze,bo byłem w rozjazdach i nie mam porównania. Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam. [2017-03-03 06:39]

Jędrula

Sens łowienia jest o każdej porze roku. Idź i sprawdź, to się dowiesz czy ryby biorą. [2017-03-03 09:04]

grucha1986

Na karasie troszke za szybko jeszcze, poczekaj aż będzie trochę cieplej przez kilka dni. W poprzednich sezonach pierwsze wyniki miałem na karpiach i linach nie licząc płoci i leszczy. Karasie zaczynały żerować, gdy płoć zakończyła tarło... [2017-03-03 20:31]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia