Marcowe połowy

/ 4 odpowiedzi
Witam wszystkich kolegów po kiju!!! Chciałbym się dowiedzieć na jaką rybę mogę się nastawić i jaką przynętę użyć, ponieważ jutro mam zamiar wybrać się na rybki. Będę łowił na stawie na spławik i lekkiego feedera. Z góry dziękuję i pozdrawiam!!!
u?ytkownik32263

Na stawie możesz o tej porze roku najszybciej spodziewać płoci i wzdręgi. Może też się trafić leszcz lub krąp. Na karasia raczej trzeba jeszcze poczekac ale i on może też się zawiesić na haku. Jako przynęty używaj robaczków czerwonych i białych. Jak będą bardzo delikatne brania to polecam dużą ochotkę haczykową. Zanęty wręcz minimalna ilość. (2011/03/18 16:10)

Draq

kiedy będzie dobra pora na okonia? (2011/03/18 16:12)

perwer

Na stawie możesz o tej porze roku najszybciej spodziewać płoci i wzdręgi. Może też się trafić leszcz lub krąp. Na karasia raczej trzeba jeszcze poczekac ale i on może też się zawiesić na haku. Jako przynęty używaj robaczków czerwonych i białych. Jak będą bardzo delikatne brania to polecam dużą ochotkę haczykową. Zanęty wręcz minimalna ilość.

Kolega napisał praktycznie wszystko,może też karpik być niespodzianką ,oraz linek.... (2011/03/18 16:33)

gacek34

No no kolego łowię drugi sezon a już mogę się pochwalić (szczęściem) :) w poniedziałek wyskoczyłem na rybki o 14.00 i zaskoczenie !!! 0,5 kg zanęty płoć black do tego troszkę pinki i w wodę :)założyłem na wędkę żyłkę 0,12 / spławik 0,5g / chaczyk 10 /  pinkę na chak i poszło ....... mineło około 10 sekund i jest pierwsza płoteczka :) pierwszy w tym sezonie wypad na rybki a tu po trzech godzinach połowów 43 szt!!!! same płotki największa 22 cm :):) a w niedzielę część dalsza :) pozdrawiam....... (2011/03/18 19:22)