Zaloguj się do konta

Mapy Batymetryczne

utworzono: 2012/06/25 00:43
Matadorr

Moi drodzy koleżanki i koledzy, jeśli ktoś z was posiada mapy batymetryczne i mógłby się nimi podzielić z innymi to tutaj można nawiązać kontakt czy dać poprostu udostępnić wszystkim

 

 

[2012-06-25 00:43]

Halny

Witam

Jestem w posiadaniu dość dużej kolekcji tego typu map ale z udostepnianiem ich to nie jestem pewien czy można ze względu na prawa własności. Ale do własnego użytku mogę podesłać na maila jeśli ktoś jakichś potrzebuje (zaznaczam że "dość dużo" to nie znaczy wszystkie;)) nazwa jeziora i heja. A tak poza tym to proponuje wejść na stronke "geoportal" są mapy również i topograficzne z głębokościami-choć to nie batymetria to może cośik pomóc.

[2012-06-25 11:54]

Matadorr

Jeżdżę dość sporo więc z chęcią uzyskał bym wszelkie mapy jakie tylko byś mi udostępnił kolego. Od jakiegoś czasu poszukuję mapy jeziora Gopło ( na granicy wielkopolski i kujawsko-pomorskiego). Jeśli masz je w formie elektronicznej mogę zapłacić za płyty i przesyłkę. Jeśli wolisz wysłać Email'em nie ma problemu. Oczywiście zaręczam że nie będę ich nikomu sprzedawał, jeśli pozwolisz będę udostępniał je innym wędkarzom ale tylko za twoim pozwoleniem. Może warto żebyś wypisał jakie posiadasz, z pewnością nie jeden skorzystałby nie tylko z tym map ale i twojej wiedzy o tych zbiornikach, napewno wiesz o nich sporo. W razie czego mój Email: mateusz.antkowiak@gmail.com, mant@windowslive.com, mant.poznan@gmail.com. Jestem pasjonatem spiningu więc takie mapy dają mi mnóstwo informacji. Tak czy i naczej z góry dziękuję za wszelką pomoc. [2012-06-26 20:04]

Dlugi77

Również posiadam sporo map batymetrycznych okolic Olsztyna, Pojezierza Mrągowskiego, Wielkich Jezior Mazurskich.
W sumie ponad 270 Mb więc na maila nie pójdzie ale pojedyncze sztuki mogę podesłać na maila.
[2012-06-26 20:46]

gtsphinx

Na stronie pzw Suwałki jest trochę map tego okręgu mają trochę wody ;)
[2012-06-26 21:48]

tiga11

Witam, poszukuję map barymetrycznych z okregu gdańska głownie chodzi o mapy jezior kamień, żarnowieckie, choczewskie, dobre, lewinko, orle jak ktoś byłby w posiadaniu byłoby mi niezmiernie miło jakby się podzielił moj mail: milewicz@gmail.com :) pozdrawiam
[2012-06-28 14:09]

emporio1916

Witam. Posiada ktoś mapy jezior z okolic działdowa tj. Tarczyńskie, Grądy, Zwórzno, Wlecz, Zakrocz? [2012-06-28 14:24]

Matadorr

Wszystkie mapy jakie udpstępnili narazie koledzy są na facebook'u pod hasłem mapy batymetryczne [2012-07-02 09:48]

Matadorr
popeye

Witam,
Odświeżę temat bo może komuś się przyda.
Jeśli macie mapy w wersji papierowej i telefon z WindowsPhone to mapy można zeskanować lub zrobić zdjęcie a potem programem mapTiler skalibrować. Zainstalować FirstMate(http://firstmate.prv.pl) w telefonie i wrzucić mapy. Całkiem fajnie to działa.
pozdrawiam
  [2016-03-14 11:08]