Mapy batymetryczne Humminbird Autochart - wymiana

/ 5 odpowiedzi
Witam myślę ,że przydałoby się wspólnie zabrać za mapy batymetryczne naszych wód.Osobiście używam programu AutoChart Humminbirda i powoli zbieramy z kolegami po kiju coraz więcej danych.Myślimy o stworzeniu np. jakiegoś serwera by można było wymieniać się swoimi danymi z AC.Posiadamy już mapy kilku jezior wielkopolski a zależy nam na stworzeniu jak największej bazy dla osób używających Autocharta. Co sądzicie o tym pomyśle ?
swedish

Witam myślę ,że przydałoby się wspólnie zabrać za mapy batymetryczne naszych wód.Osobiście używam programu AutoChart Humminbirda i powoli zbieramy z kolegami po kiju coraz więcej danych.Myślimy o stworzeniu np. jakiegoś serwera by można było wymieniać się swoimi danymi z AC.Posiadamy już mapy kilku jezior wielkopolski a zależy nam na stworzeniu jak największej bazy dla osób używających Autocharta. Co sądzicie o tym pomyśle ? (2015/07/08 14:54)

Artur z Ketrzyna

Nie jest to zły pomysł. Z tym że z serwerem to chyba przesada.
(2015/07/08 16:18)

metelik

Czamu przesada? Dziś to w sumie tanie jak barszcz, można nawet samemu w domu postawić za niewielkie pieniądze małąmaszynkę włączoną 24/7 jak ktoś potrafi (obecnie to wiedza na poziomie liceum ;) Można z tego nawet rozkecić mały biznes - np. 3PLN za mapkę, a osoby uploadujące mają 5 mapek gratis (za prąd się zwróci) + reklamy (których nienawidzę). Sam nabyłbym mapki kilku irlandzkich jezior...

Pozdrawiam serdecznie
Tomasz (2015/07/09 00:46)

gonzicz

Witam. Znalazłem coś takiego może komuś sie to przyda http://www.pzw-km-torun.pl/pobieralnia/?category=2. (2015/07/09 06:46)

swedish

nie ma większego znaczenia czy będzie to serwer czy jakiś drobox zacznijmy od jakiejś grupy która wykorzystuję autocharta i wspólnie będzie uzupełniać swoje mapy. (2015/07/09 08:05)