Mapy batymetryczne batymetria

/ 13 odpowiedzi / 2 zdjęć
Witam, odnalazłem kilka tematów odnośnie map batymetrycznych z pytaniami, prośbami i poszukiwaczami takich planów, dlatego postanowiłem podać stronę, na której znajdziecie wiele map batymetrycznych. Głównie są to plany jezior z mazur, ale nie tylko. W podanym linku znajduje się spis wszystkich map, a pobrać je można wybierając z menu obok odopowiednią paczkę. Zapraszam:  MAPY BATYMETRYCZNE






Adam01


Odwiedziłem już kilka razy twoją stronke, fajna Ci wyszła. Początkujący znajdą tu wiele cennych rad.
Szkoda że nie posiadasz batymetrycznej zalewu Zegrzyńskiego, właśnie jej szukam. Chyba że masz i nic nie mówisz?! :)) (2011/12/27 22:40)

Adam01


Dzięki Ci człowieku dobrej woli! (2011/12/27 23:14)

Pitbul


Wszedłem na reklamowaną stronkę i nie znalazłem źródeł z których pochodzą mapy.Nigdzie też nie jest napisane, czyją są własnością....Człowieku dobrej woli, napisz - dlaczego mi to wygląda na "piractwo"....?T. (2011/12/28 00:04)

misiek123


Wszedłem na reklamowaną stronkę i nie znalazłem źródeł z których pochodzą mapy.Nigdzie też nie jest napisane, czyją są własnością....Człowieku dobrej woli, napisz - dlaczego mi to wygląda na "piractwo"....?T.
I w czym masz problem! Ciesz się że masz je za darmo bo na niektórych stronach musisz za nie płacić.pozdro
  (2011/12/28 09:12)

RadosnyRabarbar


Jak zwykle nigdzie nie ma mapek z wlkp. :( (2011/12/28 09:26)

Artur z Ketrzyna


Wszedłem na reklamowaną stronkę i nie znalazłem źródeł z których pochodzą mapy.Nigdzie też nie jest napisane, czyją są własnością....Człowieku dobrej woli, napisz - dlaczego mi to wygląda na "piractwo"....?T.

Człowieku, czemu ty się wszystkich czepiasz? Masz jakieś kompleksy? Mścisz się za to że być może usunęli Ci bloga/wizytówkę?


Co do tematu to dodam jedną z mapek którą ściągnąłem z internetu... I powiem że brakowało takiej grupy na forum, gdzie będziemy mogli się dzielić zdobytą wiedzą na temat łowisk. Tak więc gratuluję pomysłu. (2011/12/28 10:00)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

zajaclol


Dodałem mapkę Jeziora Solińskiego i Czorsztyńskiego, zapraszam: MAPY BATYMETRYCZNE
Wrzucajcie w tym temacie mapki batymetryczne, stworzy nam się fajna i przydatna baza danych ;)

(2011/12/28 22:35)

covent


Jakbyś jeszcze gdzieś mial mapke jeziora rożnowskiego to byloby pięknie - za czorsztyn dzieki:) (2011/12/29 12:59)

Artur z Ketrzyna


Jeśli ktoś by szukał map batymetrycznych należących do Gospodarstwo Rybackie PZW Suwałki to na ich stronie są odnośniki do poszczególnych mapek.
http://www.pzw.suwalki.com.pl/ (2013/10/16 20:53)

miecz-gaz


Świetna stronka :Tajniki-wedkarstwa cały czas się uczymy:) (2013/11/22 17:19)

annamaria


Tutaj dobre [url=https://batymetria.com.pl/]mapy zbiorników wodnych[/url] (2019/07/09 09:50)