Mapy batymetryczne jezior w ok Wągrowca Wlkp.

/ 7 odpowiedzi
Witam wszystkich.
Mam pewien problem a mianowicie chodzi mi o nabycie map batymetrycznych jezior w okolicy Wągrowca Wlkp. , jez.Durowskie , jez. Rygielsko   .
Gdzie można nabyć takie mapki w jakim urzędzie???
Będę wdzięczny za każdą pomoc...
Dziękuję...
Pozdrawiam
użytkownik6774

szukaj na stronach instytutow ktore moga byc zwiazane z woda terenem itp (2010/05/29 17:55)

Draq

Jakby ktoś szukał to ja mam takie mapki, wystarczy dać znać na priv, Kobylce, Durowo, Grylewo chyba, Rgielsko, Czeszewo, Bukowiec M i D (2013/08/30 12:53)

Artur z Ketrzyna

Chcesz mieć mapki batymetryczne jezior. To do GDGW złuż podanie o operat rybacki, Tam są mapki batymetryczne

No i zanim założysz wątek to upewnij się czy taki nie istnieje. (Wpisujesz słowo kluczowe w wyszukiwarkę, na głównej stronie portalu). Takii wątek już istnieje i jest tam pare mapek batymetrycznych już wklejonych.
Dodając posta, odświeżasz go i on pokazuje się na gł stronie. (2013/08/30 13:21)

JKarp

utworzono: 2010/05/29 17:53

Mapy Batymetryczne

Ależ ten wątek jest stary jak świat a Ty piszesz, żeby nie zakładać nowych wątków ;-)

JK

(2013/08/30 13:43)

Draq

No i co z tego, że jest stary? Jak ktoś będzie szukał tych mapek to już będzie wiedział gdzie... (2013/08/30 13:55)

Artur z Ketrzyna

No i co z tego, że jest stary? Jak ktoś będzie szukał tych mapek to już będzie wiedział gdzie...

No ale jest ich kilka, i niektóre maja już zamieszczone mapki jak i źródła.
Tak więc moder powinien je połączyć by każdy kto szuka nie misia błądzić wśród dubli...

Oczywiście trzeba by było też pousuwać posty nie związane z tematem, jak np. ten mój
(2013/09/11 10:47)

Artur z Ketrzyna

Jeśli ktoś by szukał map batymetrycznych należących do Gospodarstwo Rybackie PZW Suwałki to na ich stronie są odnośniki do poszczególnych mapek.
http://www.pzw.suwalki.com.pl/ (2013/10/16 20:52)