Zaloguj się do konta

Mapa porozumień

utworzono: 2014/01/07 21:14
Tedi2

Dlaczego mapa porozumień jest nie aktualna, po co wedkrzy wprowadza sie w błąd. [2014-01-07 21:14]

Dlaczego mapa porozumień jest nie aktualna, po co wedkrzy wprowadza sie w błąd.

Może po to aby "wymusić" by zainteresowany zadzwonił sam do okręgu i się spytał ,a nie czekał na gotowe....... [2014-01-07 21:28]

khakiprichi

wejdź na stronę swojego okręgu i tam znajdziesz z kim masz porozumienia.

http://www.pzw.org.pl/legnica/mapa_porozumien

proszę.
[2014-01-07 21:36]

Zielan

Może po to aby "wymusić" by zainteresowany zadzwonił sam do okręgu i się spytał ,a nie czekał na gotowe.......

Mapa porozumień to jedno wielkie nieporozumienie, stawki składek ustalane są już na jesieni. A na porozumienia trzeba czekać nie wiadomo ile i do tego wymuszać informacje. Ja mam dzwonić? Za swoje grosze aby się dowiedzieć? To w zasranym interesie okręgu powinno być informowanie wędkarzy o porozumieniach. [2014-01-07 21:50]

Może po to aby "wymusić" by zainteresowany zadzwonił sam do okręgu i się spytał ,a nie czekał na gotowe.......

Mapa porozumień to jedno wielkie nieporozumienie, stawki składek ustalane są już na jesieni. A na porozumienia trzeba czekać nie wiadomo ile i do tego wymuszać informacje. Ja mam dzwonić? Za swoje grosze aby się dowiedzieć? To w zasranym interesie okręgu powinno być informowanie wędkarzy o porozumieniach.

W interesie? To ich zasrany obowiązek.
[2014-01-08 08:23]

Zasrany obowiązek to ma karzdy wędkarz zainteresować sie ,są strony internetowe okręgów gdzie są wszelkie info.podane a zresztą co to za problem spytać podczas kupowania znaczków?
Piszecie że to "ich psi obowiązek" -nie. oni nie mają obowiążku zawierać żannych zasranych porozumień.Wy myślicie że oni to robią dla siebie???nie ,te porozumienia są dla nas wędkarzy .Więc jeśli ktoś "zadał se trud" zawiera dla nas porozumienia to chyba my wędkarze możemy wykazać sie choć odrobiną incjatywy.

[2014-01-08 09:01]

A kto napisał że mają zawierać porozumienia? Ale jak już jakieś zawierają to mają wędkarzy ze swojego okręgu o tym poinformować, choćby w formie mapy porozumień.
[2014-01-08 09:13]

A kto napisał że mają zawierać porozumienia? Ale jak już jakieś zawierają to mają wędkarzy ze swojego okręgu o tym poinformować, choćby w formie mapy porozumień.

I informują np na stronie internetowejale jak klomu sie nie chce nawet sprawdzić to nie moja brochazresztą mapa jest na str gł. PZWhttp://www.pzw.org.pl/home/mapa_porozumien

Jeśli na wędkuje niema mapki to raczej nie z winy PZW  tylko redakcji portalu wędkuje [2014-01-08 09:29]

ryukon1975

Zasrany obowiązek to ma karzdy wędkarz zainteresować sie ,są strony internetowe okręgów gdzie są wszelkie info.podane a zresztą co to za problem spytać podczas kupowania znaczków?
Piszecie że to "ich psi obowiązek" -nie. oni nie mają obowiążku zawierać żannych zasranych porozumień.Wy myślicie że oni to robią dla siebie???nie ,te porozumienia są dla nas wędkarzy .Więc jeśli ktoś "zadał se trud" zawiera dla nas porozumienia to chyba my wędkarze możemy wykazać sie choć odrobiną incjatywy.

Nie dla siebie robią to dla kasy bo za to mają płacone więc w sumie dla siebie.:) Robi to w sumie jedyne PZW jakie ma sens istnieć czyli ZO.

Nie mają wiele obowiązków.

-przygotować zezwolenia i inne dokumenty do opłat - raz w roku ( u mnie w tym roku nie zdążyli :))

-zrobić pozorację zarybień

-podpisać porozumienia

I to by było na tyle.:)

[2014-01-08 09:44]

ryukon1975 Zacytuj jakiklolwiek przepis ze statutu,regulaminu czy czego kolwiek gdzie jest zapis że obowiązkiem PZW jest zawieranie porozumień i informowanie o tym fakcie wędkarzy za pośrednictwem mapek.Nie wymagaj od molocha na glinianych nogach żadnych dodatkowych inicjatyw.PZW zawsze opierało sie na "bylejakości" i społecznikach ,natomiast ludzie pracujący w PZW za kase mają w D..... wędkarzy,dbają tylko o siebie.
Naskoczyłeś (i inni ) jakbym ich (zg pzw) bronił ,ja ich nie bronie . [2014-01-08 10:13]

ryukon1975

Może nie jest obowiązkiem, zgoda ale okręgi prowadzą z sobą jakieś rozmowy to i czasem powinni się dogadać. Wiadomo okręg bogaty i obfity w rybne wody nie podpisze porozumienia z okręgiem biedny. Zresztą jeśli okręg jest ubogi w łowiska i ryby to nikt z nim nie podpisze.

Jednak sąsiedzi o podobnym stanie wód nie powinni mieć z tym żadnego problemu tym bardziej że i tak w ramach porozumień oddają do dyspozycji rzeki które ich nic nie kosztują a wody stojące które są zarybiane są z tych porozumień wyłączone.

[2014-01-08 10:29]

khakiprichi

Kolego piksel zapytaj swojego skarbnika przy opłaceniu składek na ten rok on na pewno ci udzieli odpowiedzi z kim macie porozumienia!!!!Jak nie potrafisz znaleźć takich podstawowych informacji na stronie swojego okręgu, i przy okazji nie macie w swoich zezwoleniach wypisanych porozumień z kim i na jakich zasadach?fotka z mojego zezwolenia na ten rok ;

[2014-01-08 10:52]

ryukon1975Nie gadaj co być powinno ,Powinno być więkrze zarybienia,powinno nie być żadnych durnych zezwoleń ,rejestrów ,powinniśmy (tak jak w USA) kupować licencje w kiosku/sklepie/na stacji benzynowej.Ale tak nie jest i nie  będzie do puki będzie to postkomunistyczne "COŚ" w którym nic nie jest czyją własnością,wszystko jest wspulne.

Bąćmy realistami.W PZW nic lub prawie nic nie jest tak jak być powinno.
np zanim przeniosłem sie do obecnego koła,byłem zapisany do małego koła 100-200 cłonków.Zawsze w styczniu dostawałem pocztą tabelke zawodów ,kartke z informacjami o kole itd ale była to  prywatna inciatywa prezia koła dziadka ktyury siedzi na emeryturze i tyle ma do roboty.Ale powtarzam jeszcze raz NIE WYMAGAJMY ZA WIELE OD TYCH LUDZI bo oni wszystko (prawie wszystko) robią dla kasy i tak aby sie nie napracować. [2014-01-08 10:57]

Tedi2

Mapka porozumień na wedkuje jest błedna i powinien ktoś to poprawić,np Skierniewice nie maja porozumień bo rozmawiałem z przedstawicielem kola,a na mapce widoczne sa porozumienia - itd [2014-01-09 20:37]

sopel86lodz

Witam, to w koncu jak wyglada sytuacja z porozumieniami okregu skierniewice?
[2014-01-10 13:21]

gral

Tak wygląda że ich wogule nie ma [2014-01-10 13:42]

gral

Na dzień dzisiejszy Skierniewice jednak mają połówkowe porozumienia z Kaliszem i Katowicami. [2014-01-11 14:52]

włoski

Powiem wam Panowie ,że ja dziś dzwoniłem do rzecznika okregu skierniewickiego  numer na stronie pzw skierniewice i w odpowiedzi na porozumienia powiedział ,że jeszcze z nikim nie podpisali ,żadnych porozumień ,wiec to co ludzie piszą nie bardzo jest prawdą
[2014-01-11 15:11]

sopel86lodz

Ja tych jelopow nie rozuzmiem z dniem 1 stycznia powinni juz miec podpisane porozumienia i podane na swojej stronie a nie podadza je po kilku miesiacach, przez to na ryby nie mozna pojechac
[2014-01-11 19:16]

Powiem wam Panowie ,że ja dziś dzwoniłem do rzecznika okregu skierniewickiego  numer na stronie pzw skierniewice i w odpowiedzi na porozumienia powiedział ,że jeszcze z nikim nie podpisali ,żadnych porozumień ,wiec to co ludzie piszą nie bardzo jest prawdą

Szkoda że z okręgiem mazowieckim nie potrafią się dogadać. Trzeba będzie bulić za dwa okręgi.
[2014-01-11 20:01]

włoski

z nikim  nie potrafią się dogadać ,dziady jedne ,buraki itd
[2014-01-11 22:36]

gral

Skoro nie jest prawdą to  co powiesz kolego na porozumienia okręgu Kaliskiego
http://www.pzw.org.pl/wskkalisz/wiadomosci/89135/64/porozumienia_miedzy_okregami_na_rok_2014 [2014-01-14 10:48]

włoski

Wszystko pięknie tylko pokaż mi kolego ,znaczek z dopłatą na Skierniewice.Kolega pojechał na początku roku do Częstochowy opłacać karetę ,właśnie ze względu na Skierniewice .przez telefon wszystko było na  tak ,po przyjedzie okazało sie ,że jednak nie ma znaczków  na ten okreg.
Wiadomość mam od rzecznika okręgu Skierniewice ,wiec myśle ,że jest wiarygodna,zresztą ,każdy może zadzwonić

[2014-01-14 15:30]

włoski

Nie będę się sprzeczał .wolałbym ,żeby racja była po twojej stronie .Pisze tylko to co mi powiedzieli przez telefon.Minęło parę dni ,wiec może się coś zmieniło i w końcu ,coś gdzieś podpisali
[2014-01-14 15:33]

marekr

[2014-01-14 19:25]

marekr

.... to w końcu jak to jest ???  ;-) , bo jeszcze przed chwilą na stronie Okręgu PZW w Skierniewicach , mapa porozumień wygladała tak :-)  :   http://www.skierniewice.pzw.org.pl/mapa_porozumien [2014-01-14 19:31]