Zaloguj się do konta

Mandat za brak karty wędkarskiej

utworzono: 2011/07/02 18:10

Uwaga! Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

MalyDEX

Witam. Mam takie pytanie czy jeżeli kolega łowiący bez karty wędkarskiej (w ogóle nie posiada) dostał mandat to czy może "na ten mandat" łowić dalej czy może dostać więcej mandatów?
[2011-07-02 18:10]

"Na mandat łowić dalej..."............hahahaahahahaahahahahaahahaha.......... Aleś mnie chłopie ubawił :) A jak dostaniesz mandat za przekroczenie prędkości, to już "na mandat" będziesz zawsze przekraczał? hahaahahahahaaha...........:)))))))))))) Niech się cieszy, że tylko mandat dostał :) [2011-07-02 18:14]

piotr72

Witam

To było dobre ha ha ha, Masz poczucie humoru.

Mandat nie daje ci żadnych uprawnień, tylko musisz go zapłacić.

Jak na drodze przekroczysz prędkość i zapłacisz mandat ,to z tym mandatem możesz łamać dalej przepisy?

No możesz ale zapłacisz kolejny mandat.

 

[2011-07-02 18:28]

ryukon1975

Masz dobre lub  złe poczucie humoru.Jeśli kogoś zabijesz i zostaniesz za to ukarany ta kara nie upoważnia Cię do dalszych zabójstw.:):)
[2011-07-02 18:36]

Diablo

Masz dobre lub  złe poczucie humoru.Jeśli kogoś zabijesz i zostaniesz za to ukarany ta kara nie upoważnia Cię do dalszych zabójstw.:):)

Czepiacie sie chłopaka.
Jak jedziesz autobusem na gape to dostajesz mandacik ale jechać możesz dalej.

Jeśli zostaniesz ukarany za zabójstwo to za zabójstwo tej samej osoby drugi raz już nie zostaniesz ukarany :)
[2011-07-02 18:46]

ryukon1975

Niby się zgadza nie można dostać drugi raz kary za zabicie tej samej osoby.:)
[2011-07-02 18:51]

piotr72

"Na mandat łowić dalej..."............hahahaahahahaahahahahaahahaha.......... Aleś mnie chłopie ubawił :) A jak dostaniesz mandat za przekroczenie prędkości, to już "na mandat" będziesz zawsze przekraczał? hahaahahahahaaha...........:)))))))))))) Niech się cieszy, że tylko mandat dostał :)


 

 

 

Sory

Napisałem prawie to samo, to nie było zamierzone

Niezle się uśmiałem i nie przeczytałem komentarza.

[2011-07-02 18:52]

rurekk44444

Wszyscy by chcieli tylko karać i mandaty wlepiać,Nie rozumiem jak jakiś dzieciak łowi ryby i tak pewnie nic nie złowi i nagle wpada straż i go karze jakimiś mandatami, że nie ma karty albo mu kroi wedki to jest dopiero smieszne...Albo wpada ostatnio straż w mojej miejscowości nad wodę, gość nie ma wpisane w kartę nr łowiska i oczywiście dostaje mandat od znajomego bo akurat ten wielki strażnik przyrody za nim jeszcze nim został latał nad wodą jak perszing i chował ryby po krzakach a teraz udaje bohatera. z tego można się uśmiać... Patologia
[2011-07-02 18:53]

ryukon1975

Tak jak nie można jej drugi raz zabić.Więc?:)
[2011-07-02 18:54]

jurek



MalyDEX Witam. Mam takie pytanie czy jeżeli kolega łowiący bez karty wędkarskiej (w ogóle nie posiada) dostał mandat to czy może "na ten mandat" łowić dalej czy może dostać więcej mandatów?



Jeżeli nie posiada karty wędkarskiej , to również nie ma wniesionych opłat , więc może być kolejny mandat i zabranie sprzętu wędkarskiego ........... prawo musi być równe dla wszystkich , po to są przepisy i Ustawy , żeby ich przestrzegać .
[2011-07-02 19:02]

rurekk44444

Bla Bla Bla. Normalnie sami prawnicy xD
[2011-07-02 19:14]

jurek


rurekk44444 Bla Bla Bla. Normalnie sami prawnicy xD




To może zapłacisz za niego opłaty i będzie git . Napisz do niego niech Ci da swój nr konta i po kłopocie , będzie on zadowolony i nikt nie będzie się czepiał

[2011-07-02 19:19]

ryukon1975

Może nie prawnicy ale nawet jak łowiłem w wieku 12 lat i podszedł do mnie strażnik to zostawił  bo miałem  opłaty  a jednym wykroczeniem było to że łowiłem jako nieletni bez opiekuna.
[2011-07-02 19:31]

jurek

Nawet wśród Nas społecznych strażników są normalni ludzie , a nie strażnicy Teksasu
[2011-07-02 19:37]

ryukon1975

Zgadza się kol,jurek i do takich ludzi spotkanych nad wodą zachowuje się szacunek.
[2011-07-02 19:42]

rurekk44444

Może nie prawnicy ale nawet jak łowiłem w wieku 12 lat i podszedł do mnie strażnik to zostawił  bo miałem  opłaty  a jednym wykroczeniem było to że łowiłem jako nieletni bez opiekuna.

opłaty a jak byś nie miał to co. parodia
[2011-07-02 19:58]

Diablo

Może nie prawnicy ale nawet jak łowiłem w wieku 12 lat i podszedł do mnie strażnik to zostawił  bo miałem  opłaty  a jednym wykroczeniem było to że łowiłem jako nieletni bez opiekuna.

opłaty a jak byś nie miał to co. parodia

Kiedyś jak byłem małym chłopcem nad rzeką na rybach przyłapał mnie strażnik. Oczywiście nie miałem karty i nie zdawałem sobie sprawy że coś takiego istnieje.
Powiedział tylko gdzie powinienem się udać i co zrobić aby taka kartę mieć. I do takiego strażnika mam szacunek. Ale do takich służbistów co 12 letnie dziecko obdarują mandatami nigdy szacunku nie nabiorę.
[2011-07-02 20:03]

opłaty a jak byś nie miał to co. parodia




Najlepiej nigdzie nikomu i za nic niech nie płacą. Ani za kino, ani za Wesołe Miasteczko, za gry komputerowe, za rowery, za piłki, motorowery za darmo, paliwo do nich, słodycze, fajki, browary, wszystko gratis, konsekwentnie.............bo to przecież dzieciaki, to ile oni tam tego wezmą.... NIE?

[2011-07-02 20:04]

Witam. Mam takie pytanie czy jeżeli kolega łowiący bez karty wędkarskiej (w ogóle nie posiada) dostał mandat to czy może "na ten mandat" łowić dalej czy może dostać więcej mandatów? 






Napisz im ile ten koleś ma lat.

[2011-07-02 20:05]

ryukon1975

Nie wiem bo zawsze opłaty miałem i tej sprawy pilnowałem zawsze.
[2011-07-02 20:06]

piotr72

cytaty

...prawo musi być równe dla wszystkich , po to są przepisy i Ustawy , żeby ich przestrzegać .

Nawet wśród Nas społecznych strażników są normalni ludzie , a nie strażnicy Teksasu

Szacunek ,moim zdaniem to może być podsumowanie tematu.

[2011-07-02 20:07]

Jeden tu zaraz tak zabrnie w swoich osądach, że niebawem wyjdzie mu, że strażnicy katują niemowlęta na łowiskach.  [2011-07-02 20:10]

bobus86

Bla Bla Bla. Normalnie sami prawnicy xD

kolego ten komentarz jest z twojej strony nie mily i nie namiejscu w obec wszystkich ktorzy odpisali na twoje pytanie.pytales to dostales nie jedna odpowiedz i straznikow i wedkarzy,a ze komentaze byly takie czy inne nie dziw bo twoje pytanie tez jest troche smieszne. [2011-07-02 20:37]

rurekk44444

Jak byś umiał czytać trochę to byś zauważył że ja tu o nic nie pytam... wędkarzu
[2011-07-02 20:39]

piter4

Witam.Ja mam wszystkie opłaty związane z amatorskim połowem ryb,a pewnego razu zapomniałem karty z uprawnieniami nad wodę i to zdarzyło się pierwszy raz i byłem sprawdzany przez straż rzeczną,dostałem mandat,ale mogłem dalej łowić za zgodą strażników którzy mi ten mandat wlepili.Dzwoniłem do głównej komendy straży rzecznej i zostałem poinformowany że strażnik ma prawo samooceny w chwili sprawdzania uprawnień wędkarza i może decydować o ty czy można łowić czy nie z przyznanym mandatem.Dotyczy to gdy ten mandat przyjmiemy.
[2011-07-03 12:26]

Po otrzymaniu kary nie można kontynuować czynu zabronionego, za który zostało się ukaranym. Tak jak kolega napisał powyżej, tylko od dobrej woli i pozwolenia kontrolera zależy, czy czyn zabroniony będziesz mógł kontynuować za wiedzą i zgodą tegoż kontrolera.  [2011-07-03 12:44]