Mam zamiar jutro wybrać się na rybki

/ 13 odpowiedzi
jestem ciekawy co zlowie ;] ma byc zimno ale  4/5 h wytrzymam ;Pspławik i gruntowka po przyjezdzie napisze co zlowilem
ryukon1975

Ja zaś mam zamiar wybrać się na ryby bo rybki mnie nie interesują. :) (2013/03/08 16:26)

wujekelo

Tez mam taki zamiar ale jak tak dalej pojdzie to z pol metra sniegu napada ;)) (2013/03/08 16:41)

Spawciu

ja bylem i tylko haczyki pozrywalem ;p (2013/03/08 16:52)

Jack14

Szczecin spokojnie żadnego śniegu żal tylko bo w tygodniu było super ciepło, słoneczko, wiosna jak tylko trochę wolnego to już wiatr i kto wie co będzie jutro :-(

ps

Żadnych planów wędkarskich.

(2013/03/08 17:04)

grzesiu92

Przyszło zalamanie, wiec i miekki pewnie ruszyl na łowy ;P Spod starej opaski powinny wylezc ;) A tak wogle ktos sie na ryczywół wybiera na wisłe?  (2013/03/08 17:07)

kucus22

dobre;) Ja z kolei często mówię rodzince (zwłaszcza jak nic nie brało;p), że jechałem na ryby, nie po ryby:) Nawiązując do wątku, też jutro wyskoczę z rana na żwirownie ale uzbrojony w bacika. U nas dopiero lód puścił i puki co jest w miarę ciepło (jak na przedwiośnie), więc liczę na pierwsze w sezonie płotki, może i płociska:) (2013/03/08 19:41)

janek4

Nie polecam, tylko zmarzniesz i zmarnujesz dzień... Mówię serio, nie ma sensu. Lepiej spędź ten czas z rodziną czy kumplem przy piwie ;) (2013/03/09 01:02)

JWy

Nie polecam, tylko zmarzniesz i zmarnujesz dzień... Mówię serio, nie ma sensu. Lepiej spędź ten czas z rodziną czy kumplem przy piwie ;)

popieam,

rano wstałem lecz śnieg i minusy zniechęciły mnie.

(2013/03/09 05:11)

bartek19985

bylem i nic 0 brania tylko zmarzłem (2013/03/10 12:37)

Lujski

z racji ze u mnie jeziorko juz odtajało, slyszalem ze pare płotek juz bylo zlowionych to sie tez zastanawiam, aby w przyszlym tygodniu skoczyc i sie zastanawiam czy rybki by brały na watróbke, takie paseczki po 1,5 cm - mysle o płoci i leszczyku ... ? (2013/03/10 13:31)

kucus22

Nie polecam, tylko zmarzniesz i zmarnujesz dzień... Mówię serio, nie ma sensu. Lepiej spędź ten czas z rodziną czy kumplem przy piwie ;)

popieam,

rano wstałem lecz śnieg i minusy zniechęciły mnie.

Fakt troszkę chłodno miałem około 2 stopni jakoś. co prawda okazów żadnych nie złapałem, jedna gruba rybka chyba karpik mi się spiął, ale liczba brań była zadziwiająca:) Praktycznie cały czas coś się działo, drobnica niezle żeruje:) a żaden wyjazd na ryby nie jest dla mnie zmarnowanym dniem:) (2013/03/10 13:41)

JWy

Fakt troszkę chłodno miałem około 2 stopni jakoś. co prawda okazów żadnych nie złapałem, jedna gruba rybka chyba karpik mi się spiął, ale liczba brań była zadziwiająca:) Praktycznie cały czas coś się działo, drobnica niezle żeruje:) a żaden wyjazd na ryby nie jest dla mnie zmarnowanym dniem:)

to podziwiam i pozdrawiam

może za tydzień pogoda będzie bardziej sprzyjać.

(2013/03/10 14:59)