Mam 200 zł i chciałbym kupić sobie sprzęt. Ale co?

/ 10 odpowiedzi
Proszę o propozycja mam 200zł do wykorzystania dostałem na gwiazdkę teraz i chce zainwestować w wędkarstwo ale nie wiem co sobie kupić na allegro proszę was o linki do allegro na jakieś ciekawe zestawy :)
Jack14


Ja też witam ale co chcesz kupić?

 

(2011/11/16 18:24)

senior16


no nie wiem jakieś akcesoria albo coś czekam na linki tylko na allegro albo jakieś fajne zestawy na spławik (2011/11/16 18:33)

89krzysztof


A masz już jakiś sprzęt ? Jeśli nie, to ja proponuję te 200zł wydać na składki członkowskie.  (2011/11/16 18:34)

u?ytkownik57785


A masz już jakiś sprzęt ? Jeśli nie, to ja proponuję te 200zł wydać na składki członkowskie. 





Święta racja. Sprzęt możesz zawsze dokupić za małe pieniądze, a na opłaty musisz mieć podobna kwotę jaką własnie masz. Poza tym nie kupuj sprzętu typu kij czy kołowrotek na Allegro. (2011/11/16 18:52)

89krzysztof


A masz już jakiś sprzęt ? Jeśli nie, to ja proponuję te 200zł wydać na składki członkowskie. 





Święta racja. Sprzęt możesz zawsze dokupić za małe pieniądze, a na opłaty musisz mieć podobna kwotę jaką własnie masz. Poza tym nie kupuj sprzętu typu kij czy kołowrotek na Allegro.


Chyba, że już dany sprzęt (kij, kołowrotek) miałeś, ale z przyczyn niezależnych się zepsuło. Wówczas masz już sprawdzony zestaw i nie będzie zawodu. 
Ps. Moje urodziny też wypadają na koniec roku, więc na składki będzie. ;)  (2011/11/16 18:59)

senior16


mam wędki 3 i 3 kołowrotki chodzi mi o zestaw np: spławików jakiś plecak do wędek albo coś w tym stylu (2011/11/16 19:03)

przemo1980


mam wędki 3 i 3 kołowrotki chodzi mi o zestaw np: spławików jakiś plecak do wędek albo coś w tym stylu

to chyba sam powinieneś wiedzieć co Ci jest potrzebne, co się przyda,a widzę że nie wiesz. (2011/11/16 19:10)

senior16


głównie chodzi mi o jakiś plecak gdzie mógłbym trzymać wędki i moją skrzyneczkę oraz jakieś tanie zestawy itp (2011/11/16 19:32)

89krzysztof


Po 1. Do trzymania wędek (jak się domyślam przewożenia na łowisko) znacznie lepszy od plecaka jest pokrowiec.
Po 2. Chcesz kupić jakieś zestawy. Powiedz nam najpierw jak łowisz, gdzie łowisz. Na spławik, tak ? W jakich miejscach ? Na spławik na żywca, czy normalnie ? Potrzebujemy więcej, dużo więcej informacji żeby Ci pomóc. 
Po 3.Dlaczego przemilczałeś temat opłaty składek na przyszły rok ?  (2011/11/16 19:59)

senior16


Po 1. Do trzymania wędek (jak się domyślam przewożenia na łowisko) znacznie lepszy od plecaka jest pokrowiec.
Po 2. Chcesz kupić jakieś zestawy. Powiedz nam najpierw jak łowisz, gdzie łowisz. Na spławik, tak ? W jakich miejscach ? Na spławik na żywca, czy normalnie ? Potrzebujemy więcej, dużo więcej informacji żeby Ci pomóc. 
Po 3.Dlaczego przemilczałeś temat opłaty składek na przyszły rok ?






Ad2 łowie na spławik czasami na grunt ale to bardzo rzadko na żywca też się zdarza łowie głównie na rzece Obra w kościanie na stawie w nenufarze też w kościanie i na jeziorze w Wonieściu


Ad 3 przemilczałem kwestie na składki dlatego że dopiero niedługo będę wyrabiał kartę wędkarską i od Stycznia będę te składki płacił . Wędki już mam od dziadka który nie może już jeździć na ryby i po prostu mi je dał przez to mam aby jeden spławik i 10 haczyków to co mi dał bo więcej sprzęty pogubił albo nie nadają się na użycie na grunt to raz łowiłem i to wędką sąsiada jestem początkującym prawie przez to się pytam jaki sprzęt najlepiej kupić na spławik. Jak zdam egzamin na kartę wędkarską to składki będzie mi płacił mój dziadek (Obiecał mi to że będzie mi dawał na składki co rok), bo on kochał wędkować a teraz nie może z tego powodu że ma chore serce i nie dowidzi więc stwierdził że dla niego kariera się kończy . Ale i też powiedział że nie da mi skazówek kupienia sprzętu (do tych wędek ) z tego powodu że mam sam se dobrać wszystko i mam się uczyć na błędach
(2011/11/16 20:27)