Małysz - złoty medal?

/ 11 odpowiedzi
Jak obstawiacie ma szanse Małysz na złoto na dużej skoczni? Ja obstawiam, że ma.
wedkarz2309


Moje osobiste zdanie jest następujące:

Na K-95 dawałem Adasiowi większe szanse, ale srebro było do przewidzenia już przed konkursem:)
Złoto dawałem Ammannowi od początku, ale po cichu liczyłem na Adasia i niedosyt jest:)
Po pierwszej serii pierwsze dwa miejsca były pewne:
1. Ammann
2. Małysz
Trzecie nie było pewne po pierwszej serii.

Na dużej skoczni będzie teoretycznie trudniej.
Myślałem, że Morgenstern będzie groźny, ale było widac jaki był blady przed startem i nic nie zdziałał. Mam nadzieje, że nie zdobędzie medalu:)
Jak Adaś wywalczy brąz na dużej skoczni, to będzie pieknie:)
Ale jak każdy Polak, liczę na złoto:)
Ammann ma 3 złota i mogłby się zamienić miejscami na podium z Adasiem:)
3mamy kciuki Adaś!:) (2010/02/15 09:28)

u?ytkownik8975


Święcie chciałbym wierzyć że się Adamowi uda ....Ale.Czarno to widzę.Oczywiście kciuki będę trzymał i to na Bałtyku przy łowieniu dorszy.Leć Adaś leć. Pozdro. (2010/02/15 19:45)

u?ytkownik31157


Niestety ale obstawiałbym, że złoto nie dla Adasia. Brąz tak. (2010/02/15 20:53)

spines21


bardzo  Mu życzę tego złotego medalu,było by piękne ukoronowanie wspaniałej kariery.
konkurencja będzie bardzo silna,ale to jest sport-wszystko możliwe,a Adam jest mocny znowu. (2010/02/15 21:01)

fenix0110


Ja życzę oczywiście złota olimpijskiego , chłopu się należy za to co zrobił do tej pory . Prawdopodobnie jest to jego ostatnia szansa na olimpiadzie. Trzymam kciuki i z serca życzę Mu ZŁOTA (2010/02/16 15:44)

Przemas83


Przed chwilą w radiu usłyszałem wypowiedz Adama( Hanu mówi skakać to skaczemy jak mówi nie skakać to nie skaczemy) dla niego to takie proste..... będzie złoto czy nie Adaś to prawdziwy mistrz! (2010/02/16 19:38)

hubi


Bardzo mu tego życzę ale koledzy ostrożnie bo konkurencja czeka jak skoczy to zobaczymy i tak zrobił sporo dla naszego kraju no i trzeba pamiętać że to człowiek a nie maszyna nieważne jak mu wyjdzie zawsze będzie wielki. (2010/02/16 19:50)

u?ytkownik6774


jak dla mnie to Adam juz pokazal na co go stac (ale zawsze moze nas zaskoczyc) - teraz przydalby sie mlody nastepca - ale medal moze przywiezc - szczerze mu tego zycze (2010/02/16 21:20)

teo


Złoto należy się Adamowi jak "psu buda" ,ale myślę że nie da rady .Szwajcar jest w życiowej formie ,a Morgi i Szniri na pewno przypomną sobie po co tam pojechali .W Austrii jest duża presja na skoczków odnośnie medali .Myślę że to ich trochę spali .Życzę Małyszowi i reszcie naszych skoczków dobrego wiatru ,dalekich skoków no i medali ,a nam potężnych wrażeń z oglądania tych zawodów. (2010/02/18 13:00)