Zaloguj się do konta

Mały zalew czy duży na połów karpia?

utworzono: 2011/05/15 13:16
H2O

Witam, mam pytanie odnośnie karpia i amura w tych zbiornikach gdzie lepiej zacząć karmić i jak ktoś wie od kiedy są zarybiane te zbiorniki karpiem i amurem, słyszałem że na dużym zalewie są ładne cyprinusy. Pozdrawiam. [2011-05-15 13:16]

bednar14

Witam, mam pytanie odnośnie karpia i amura w tych zbiornikach gdzie lepiej zacząć karmić i jak ktoś wie od kiedy są zarybiane te zbiorniki karpiem i amurem, słyszałem że na dużym zalewie są ładne cyprinusy. Pozdrawiam.

Na małym zbiorniku jest łatwiej namieżyć karpia lub amura niż na dużym.U mnie pierwsze zarybienia karpiem w tym roku były w maju. [2011-05-15 16:44]

grzesiek35

Umnie mały zalew,zarybienia były w listopadzie zeszłego roku i tak jest zawsze i od razu można wedki do wody ładowac(głupota).Potem w Maju-" nic nie bierze........???????????????"
[2011-05-15 16:53]

zyga1949

Umnie mały zalew,zarybienia były w listopadzie zeszłego roku i tak jest zawsze i od razu można wedki do wody ładowac(głupota).Potem w Maju-" nic nie bierze........???????????????"

Wydaje mi sie że każde koło które zarybia to wiesza plakaty o zakazie wędkowania na jakis okres,ale znajac mentalnośc pseudo-wędkarzy udaja głupa,zrywają ogłoszenia i ciągną te karpie.A nawiasem mówiąc to kontroli wtedy  tez jak na lekarstwo.
[2011-05-15 17:14]

grzesiek35

Właśnie,że od 2 lat nie ma zakazu łowienia(kiedys było to 2 tygodnie)zaraz po zarybieniu.Nie ma plaktów ani nic,nikt nic nie zrywa bo nie musi.Jakies gówniane przepisy.
[2011-05-15 17:35]