Zaloguj się do konta

Malutki twisterek Jumper

utworzono: 2012/03/12 10:53
radzik19821982

czy ktoś z  grupowiczów łowił tym twisterkiem, najmniejszym? Dostałem info od kolegi, że na pewnej rzeczce klenie i jazie biorą właśnie na białe twisterki (dzisiaj, pomimo wiatru i deszczu), więc pomyślałem o tych jumperkach. Co prawda słabo biorą, bo woda zimna, ale biorą.
Wrzucam foto tych gum, ze strony dragona.

pozdrawiam
[2012-03-12 10:53]

kaban

Ot twister jak twister, ale nie licz na to, że będzie to przynęta na każdy dzień i każde łowisko (rzeki rządzą się swoimi prawami i co stanowisko to i inna przynęta) a o porach dnia i roku nie wspomnę. Z jedna nawet najlepszą (z opisu) przynętą na ryby bym się nie wybierał.
[2012-03-11 19:44]

menofthenight

Zakupiłem niedawno około 20 sztuk tych twisterów i jak dla mnie mają zbyt cienkie ogonki, które bardzo łatwo się deformują. To na pierwszy rzut oka, ponieważ jeszcze nimi nie łowiłem :) [2012-03-11 19:48]

radzik19821982

To kupię te jumperki dzisiaj.
Menofthenight - cieniutki ogonek przyda mi się do łowienia we wstecznym prądzie i w zastoiskach.

Kaban - mam twisterki dwóch innych firm, ale jak wiadomo, lepiej zabierać różne twisterki, więc dokupię ze 20-30 szt. tych maleństw.
Na tej rzece nie łowiłem jeszcze w tym roku, więc na zaczepach pewnie trochę pourywam przynęt. Rozpoznanie wody jest kosztowne :-)

Z 10 gumek wrzucę do mieszanki kolorystycznej innych gumek: seledyn, czarny i żółty, może przebarwią się w fajny deseń. Ktoś próbował te gumeczki w ten sposób przebarwiać?

pozdrawiam
[2012-03-12 08:19]